Kevinas Feige‘as patvirtino, jog vyksta derybos dėl Keanu Reeves’o pasirodymo „Marvel“ filmuose

Kevinas Feige‘as patvirtino, jog vyksta derybos dėl Keanu Reeves’o pasirodymo „Marvel“ filmuose

Vis augančio „Marvel Cinematic Universe“ filmų ir serialų skaičių turbūt pametė didžioji dalis fanų, tačiau nepanašu, kad ši „Disney“ užkurta pinigų gaminimo mašina planuoja sustoti. Šiemet pasirodė jau du „MCU“ filmai – „Kapitonė Marvel“ (angl. „Captain Marvel“) bei „Keršytojai. Pabaiga“ (angl. „Avengers: Endgame“), o už poros savaičių kine išvysime ir „Žmogus-Voras: Toli nuo namų“ (angl. „Spider-Man: Far from Home“), kuriam prognozuojama tokia pat didžiulė sėkmė, kaip ir daugeliui „Marvel“ filmų.

„Marvel Studios“ prezidentas Kevinas Feige‘as atskleidė, jog superherojų visatoje gali atsirasti vieta ir Keanusansą išgyvenančiam Keanu Reeves’ui, šiemet sėkmingai pasirodžiusiam filme „Džonas Vikas 3“ (angl. „John Wick 3“) ir įgarsinusiam vieną „Žaislų istorijos 4“ (angl. „Toy Story 4“) personažą, bei paskelbusiam apie vaidmenį žaidime „Cyberpunk 2077“.

„Kalbamės su juo beveik prieš kiekvieną filmą“, – sako K. Feige‘as. „Nežinau kada, ir ar išvis Keanu prisijungs prie „MCU“, tačiau bandome rasti geriausią būdą jį įtraukti“.

K. Feige‘as vykstančias derybas lygino su Jake‘o Gyllenhaalo, kuriam taipogi buvo siūloma daugybė vaidmenų, kol aktorius galiausiai sutiko pasirodyti kaip Mysterio naujame „Žmogaus-Voro“ filme. Kol kas daugiau žinių apie Keanu planus nėra, tačiau vasarą išgirsime daugiau naujienų apie ketvirtąją „MCU“ fazę, tad vilties apie aktoriaus debiutą „Marvel“ filmuose tikrai yra.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles