Pradėtas filmuoti filmas „Tylos zona 2“

Pradėtas filmuoti filmas „Tylos zona 2“

Kartu su naujienomis apie „Paranormalių reiškinių“ (angl. „Paranormal Activity 7“) tęsinio kūrimą, mus pasiekė ir žinios apie „Tylos zonos 2“ (angl. „A Quiet Place 2“) filmavimo darbų startą. Filmą režisuoja John‘as Krasinski‘is, o vaidinti sugrįžta jo žmona Emily Blunt, Cillian Murphy ir Bran Tyree Henry iš pirmosios filmo dalies.

Naujiena buvo atskleista Barselonoje vykusioje „CineEurope“ filmų parodoje, kurioje „Paramount“ kompanijos vadovas Jim‘as Gianopulos‘as nustebino dalyvius su didžiausiais šių metų filmų pavadinimais. Parodoje buvo galima išvysti pirmuosius kadrus iš filmo „Oro gvardija: Maverikas“ (angl. „Top Gun: Maverick“), sužinoti daugiau apie Ang‘o Lee režisuotą „Žmogų dvynį“ (angl. „Gemini Man“), kuriame Will‘as Smith‘as susitiks su Will‘u Smith‘u. Šių metų „CineEurope“ parodoje, John‘as Krasinski‘is netgi pasidalino žinute iš filmavimo aikštelės, tačiau iki mūsų ji neatkeliavo, bet galime spėti, jog ji buvo pasakyta ženklų kalba.

Naujajame mokslinės fantastikos bei siaubo žanro mišinio filme, mes ne tik išvysime J. Krasinski‘io žmoną ir pačią Merę Popins Emily Blunt, bet ir jaunąsias pirmosios dalies žvaigždes Millicent‘ę Simmonds ir Noah Jupe, kurios kitąmet sugrįš į kraupųjį tylos pasaulį. Prie išgyvenusios šeimos, kuri prarado tėvą pirmojoje dalyje, prisijungs ir „Betmenas: pradžia“ (angl. „Batman Begins“) ir „Peaky Blinders“ žvaigždė Cillian‘as Murphy‘is ir „Vaiko žaidimo“ (angl. „Childs Play“) bei serialo „Atlanta“ aktorius Brian‘as Tyree Henry‘is. Ne per seniausiai „Paramount Pictures“ kino kampanija filmą „Tylos zona 2“ perkėlė iš planuotos 2020 metų gegužės 15 dienos į tų pačių metų balandžio 20 dieną, tad dabar galime tik laukti naujienų iš filmavimo aikštelės bei pirmojo filmo anonso.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Klaudija / 2020 vasario 14

    Siūlai visiem žiūrėti nes labai įdomus filmas.

    • Klaudija / 2020 vasario 14

      Įdomu labai