Danny Boyle’as patvirtino, jog kuriamas trečiasis „28 dienos po“ filmas

Danny Boyle’as patvirtino, jog kuriamas trečiasis „28 dienos po“ filmas

Prieš kelias dienas režisieriui Danny Boyle’ui paskelbus apie planus daugiau nedirbti prie filmų serijų (primename, jog jis turėjo kurti 25-ąjį Bondo filmą, tačiau planai sugriuvo praėjusią vasarą), „28 dienos po“ (angl. „28 Days Later“) fanai pradėjo susitaikyti, jog 2007-aisiais pasirodęs tęsinys „28 savaitės po“ bus paskutinė serijos juosta. Dabar, panašu, jog D. Boyle’o nuomonė pasikeitė.

2003-aisiais pristatytas „28 dienos po“ pasakoja zombių apokalipsės istoriją su iš komos pabudusiu Džimu (akt. Cillian Murphy) priešakyje. Vėliau pasirodęs tęsinys pratęsė veiksmą po 28 savaičių, o 2015-aisiais D. Boyle’o scenaristas Alexas Garlandas prasitarė, jog pradėta rimtai svarstyti apie dar vieną serijos filmą. „Turime idėją. Su Danny ir prodiuseriu Andrew Macdonaldu kalbame rimtai, tad tikimybė egzistuoja, nors tai sudėtinga. Yra daugybė nuobodžių priežasčių, kodėl tai sudėtinga, tačiau tikimybė yra“, – anuomet sakė jis.

A. Garlandas pridėjo, jog didesnė galimybė, jog tęsinyje pamatysime filmo visatą po 28 mėnesių, negu 28 metų.

Šiuo metu daugiau detalių neskelbiama, tačiau oficialus pranešimas apie kuriamą filmą užtikrina, jog netrukus išgirsime dar žinių iš D. Boyle’o stovyklos. Šiuo metu kinuose rodomas jo filmas „Dar vakar“ (angl. „Yesterday“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles