Brie Larson prisijungia prie problematiškojo filmo apie King Kongą

Brie Larson prisijungia prie problematiškojo filmo apie King Kongą

Keistų aplinkybių supamas filmas „Kongas: Kaukolių sala“ (angl. „Kong: Skull Island“) atrado dar vieno svarbaus vaidmens atlikėją. Pasak „Deadline“, Brie Larson įkūnys pagrindinę šio filmo heroję.

„Deadline“ nepraneša, ką konkrečiai įkūnys aktorė, tačiau galima neabejoti, kad tai jai bus vienas rimčiausių karjeros iššūkių. Iki šiol B. Larson dažniausiai šmėžuodavo televizijos ekranuose, vaidinusi tokiuose serialuose kaip „Jungtinės Taros valstijos“ (angl. „United States of Tara“) bei „Bendruomenė“ (angl. „Community“).

Pastaruoju metu aktorę vis dažniau galima pamatyti antraplaniuose vaidmenyse ir kine. Ji vaidino tokiuose filmuose kaip „Lošėjas“ (angl. „The Gambler“) ar „Donžuanas“ (angl. „Don Jon“). Greitai ją bus galima pamatyti romantinėje komedijoje „Be stabdžių“ (angl. „Trainwreck“).

Tuo tarpu „Kongas: Kaukolių sala“, pasakosiantis apie absoliučiai kitokį laikmetį nei originalusis filmas apie žymųjį monstrą ar 2005 metais Peterio Jacksono režisuotas jo perdirbinys, kino pasaulyje yra žinomas kaip itin problematiškas projektas. Prie filmo prisijungė, bet greitai iš jo pasitraukė Michaelas Keatonas ir J.K. Simmonsas, o filmo scenarijus yra perrašinėjamas ne pirmą kartą.

Filme kol kas yra pasižadėjęs vaidinti Tomas Hiddlestonas, įkūnysiantis pagrindinį veikėją. Juostą kurianti „Universal“ studija šiuo metu intensyviai ieško J.K. Simmonsą ir M. Keatoną galinčių pakeisti aktorių. Šiuo metu vyksta derybos su Russellu Crowe, tačiau pastarojo netenkina dabartinio scenarijaus kokybė.

„Kongą: Kaukolių salą“ režisuos Jordanas Vogt-Robertsas, scenarijaus autoriai – Johnas Gatinsas ir Maxas Borensteinas.

Filmas kino teatruose pasirodys 2017 metų kovo 10 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles