JAV kino teatre vyras ėmė šaudyti į žiūrovus

JAV kino teatre vyras ėmė šaudyti į žiūrovus

Praėjusią naktį JAV Luizianos valstijos Lafajeto miesto kino teatre vyras surengė ginkluotą išpuolį prie filmo „Be stabdžių“ (angl. „Trainwreck“) peržiūroje dalyvavusius kino žiūruvous, praneša „CNN“.

58-eriu metu baltaodis, kurio vardas neatskleidžiamas dėl pradėto tyrimo, pradėjo šaudyti pistoletu ir nužudė tris žiūrovus, taip pat sužalojo dar aštuonis žmones, buvusius kino salėje. Galiausiai vyras pats nusižudė. Seanso metu kino salėje buvo apie šimtas žmonių. Kokie buvo šio žmogaus motyvai nežinoma. Vyksta tyrimas, kuris galbūt leis vėliau suprasti, kodėl vyras taip pasielgė.

Tai jau nebe pirmas kartas, kai JAV kino teatruose siautėja ginkluoti asmenys. 2012 m. per „Tamsos riterio sugrįžimo“ (angl. „The Dark Knight Rises“) premjerą, 24-erių metų Jamesas Holmsas pradėjo šaudyti iš automatinio ginklo. Jis nužudė 12 žmonių ir sužeidė dar kelias dešimtis žiūrovų. Jis buvo sulaikytas policijos, stojo prieš teismą ir buvo pripažintas kaltu pagal visus punktus. Jam gresia arba kalėjimas iki gyvos galvos, arba mirties bausmė.

Kiekvienas toks incidentas JAV priverčia visuomenę reikalauti imtis  griežtesnių priemonių dėl ginklų nešiojimo ir jų išdavimo, tačiau kas kart politikai ir Vyriausybė į šaunamųjų ginklų apribojimus pažiūri pro pirštus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles