Chaningas Tatumas pasirodys antrojoje „Kingsman“ dalyje

Chaningas Tatumas pasirodys antrojoje „Kingsman“ dalyje

2015 metų kino hito „Kingsman. Slaptoji tarnyba“ (angl. „Kingsman. The Secret Service“) tęsinyje įvyko rimtas papildymas aktorių gretose. Prie projekto prisijungė žinomas Holivudo aktorius Chaningas Tatumas. Apie tai pats aktorius pranešė gerbėjams savo Twitter paskyroje.

Kokį būtent personažą suvaidins Chaningas Tatumas, aktorius nepranešė. Filmo kūrėjai ir pati kino studija „20th Century Fox“ kol kas nekomentuoja šio papildymo aktorių kolektyve. Anksčiau prie projekto prisijungė Halle Berry, kuriai teks suvaidinti CŽV vadovę, ir Julianne Moore, kuriai atiteko pagrindinės antagonistės vaidmuo. Antroje dalyje taip pat vaidins pirmojo filmo aktoriai Taronas Egertonas ir Markas Strongas. Ar ir vėl filme išvysime Colliną Firthą kol kas nežinoma, tačiau balandžio mėnesį pasirodęs pirmasis filmo plakatas uždavė mįslę dėl jo pasirodymo šiame projekte.

Filmo režisieriumi ir vėl tapo Matthew Vaughnas, kuris jau patvirtino antros dalies scenarijų ir ruošiasi jį perkelti į kino ekranus jau nuo šių metų gegužės mėnesio galo. Filmo premjera numatyta 2017 m. liepos 16 dieną. Juosta vadinsis „Kingsman. Auksinis ratas“ (angl. „Kingsman. The Golden Circle“).

Pirmoji dalis, kuri kainavo vos 83 milijonus dolerių, visame pasaulyje užsidirbo solidžius 414 milijonus dolerių. Virš 100 mln. dolerių atnešė filmo teisių pardavimas televizijoms ir dar licencinių diskų pardavimas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles