Jamesas Cameronas sukurs net keturis „Įsikūnijimus“

Jamesas Cameronas sukurs net keturis „Įsikūnijimus“

Pasaulio karaliumi vadinamas režisierius Jamesas Cameronas ir studija „20th Century Fox“ anonsavo, kada pasirodys 2009 metais išleisto filmo „Įsikūnijimas“ (angl. „Avatar“) tęsiniai. Dar tapo aišku ir tai, kad kino kūrėjas pasiryžęs pristatyti ne tris tęsinius, o net keturis.

Jau ilgą laiką tylėjęs ir kas metus nukėlinėjęs „Įsikūnijimo“ tęsinio premjerą, Jamesas Cameronas šįkart apsisprendė galutinai ir oficialiame spaudos pranešime pranešė, kad antroji daugiausiai užsidirbusio visų laikų filmo dalis kino ekranus pasieks 2018 metų gruodį. Filmui teks varžytis su dar neįvardytu „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) šalutiniu projektu.

Po to seks dar trys pratęsimai. Taigi trečioji dalis turi pasirodyti 2020 metais, ketvirtasis filmas planuojamas 2022 metais, o penktoji ir turbūt galutinė juosta į kino ekranus įžengs 2023 metais. Galima sakyti, jog režisierius Jamesas Cameronas labai rimtai nusiteikęs ir laukia stulbinančios tęsinio sėkmės. Kitu atveju niekas net nekalbėtų apie tiek tęsinių.

Priminsime, jog pirmasis filmas, pasirodęs 2009 metais, visame pasaulyje užsidirbo 2,7 mlrd. dolerių ir tapo pirmuoju kino istorijoje filmu, kuriam pavyko perkopti per 2 mlrd. dolerių barjerą. Antroje visų laikų daugiausiai užsidirbusių filmų vietoje puikuojasi kitas režisieriaus filmas, kultinis „Titanikas“ (angl. „Titanic“). Tikėtina, jog su „Įsikūnijo“ tęsiniu jam pavyks pagerinti savo finansinius rekordus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles