Keletas naujų nuotraukų iš filmo „Loganas“ nuteikia niūriai

Keletas naujų nuotraukų iš filmo „Loganas“ nuteikia niūriai

Praeitą žiemą pasirodęs filmas „Deadpool“, visus žiūrovus mėgstančius „Iksmenų“ (angl. „X-Men“) franšizę, privertė juoktis ir patirti daug gerų emocijų, bet panašu, jog šiemet to nebus. Visi belaukiantys paskutiniosios dalies apie „Iksmenų“ personažą Loganą yra nusiteikę pakankamai nykiom nuotaikom. Tą galėjome pajusti, kai pasirodė oficialus filmo anonsas ir pirmosios nuotraukos. Tas pas jausmas išlaikomas ir dabar.

Juostos režisierius Jamesas Mangoldas savo „Twitter“ paskyroje patalpino tris naujas nuotraukas iš pasirodysiančio filmo. Pirmoji nuotrauka leidžia iš arčiau pažvelgti į aktoriaus Patricko Stewarto įkūnyta Profesorių Ksavierą. Legendinis telepatas atrodo kur kas labiau nusilpęs bei susenęs, o ir parodytos filmo nuotrupos leidžia manyti, kad Profesorius galbūt sirgo ir buvo prižiūrimas.

Antrojoje nuotraukoje Logano žvilgsnis šypsenos irgi neišspaus. Paties superherojaus išvaizda yra smarkiai pasikeitusi nuo ankstesniosios. Tiek pražilę plaukai, tiek raukšlėta oda sudaro įspūdį, jog Hugh Jackmano personažas prarado savo dovaną nesenti, tad darosi įdomu, ar tas pats bus nutikę ir su jo nemirtingumu.

Trečiojoje nuotraukoje matome naująjį „Iksmenų“ franšizės personažą – Laurą Kinney (kitaip – mutantė X-23). Debiutuojanti aktorė Dafne Keen, turi pakankamai neblogus šansus sužibėti kino pasaulyje ir visi nekantrauja išvysti kaip ji prisijungia prie Logano ir Profesoriaus X dueto.

Filmas kino teatruose pasirodys šių metų kovo 3 dieną, o dabar reikia tikėtis, jog greitu metu pasirodys dar vienas filmo anonsas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles