Antrojo „Amerikietiškos kriminalinės istorijos“ sezono sulauksime tik 2018-aisiais

Antrojo „Amerikietiškos kriminalinės istorijos“ sezono sulauksime tik 2018-aisiais

Praėjusių metų pradžioje televizijos rinką sudrebinusi „Amerikietiška kriminalinė istorija: Žmonės prieš O. J. Simpsoną“ (angl. „American Crime Story: The People v. O. J. Simpson“) pelnė daugybę įvairių Emmy apdovanojimų. Panašu, kad apie trečiąjį sezoną šiuo metu serialo gerbėjai žino žymiai daugiau, negu apie artėjantį antrąjį. Skelbiama, kad į istoriją sugrįšime tik kitais, 2018-ais metais.

Ir nors trečiojo sezono įvykiai apie dizainerio Gianni Versace žmogžudystę bus pradėti tiek filmuoti, tiek montuoti gerokai anksčiau už uragano Katrinos įvykius, antrąjį sezoną išvysime maždaug šešiais mėnesiais anksčiau. Kaip skelbia FX kanalo direktorius John Landgrafas, taip įvyko dėl turimos medžiagos.

„Mes visi puikiai suprantame, kad uragano Katrinos įvykius ir nusikaltimus yra gerokai sunkiau atvaizduoti, negu O. J. Simpsono istoriją“, – tarė J. Landgrafas. „Mes esame itin ambicingi su šiuo projektu, tai geriau nusprendėme neskubėti ir scenarijų atidirbti iki smulkmenų“. Pasak pačio režisieriaus, norėdami tiksliau atvaizduoti įvykius, jie nori perkalbėti dar sykį su nuo uraganų nukentėjusiais žmonėmis ir kitomis prodiuserinėmis kompanijomis.

Žvelgiant į trečiąjį „Amerikietiškos kriminalinės istorijos“ sezoną, portalas „Deadline“ skelbė, jog bus narpliojama dizainerio Gianni Versace žmogžudystė, kurią įvykdė serijinis žudikas Andrew Cunanan. Skelbiama, kad seriale bus remiamasi 1999 metais Maureen Orth parašyta knyga „Vulgar Favors“, kurioje autorius analizuoja G. Versace žmogžudystę Majamyje. Knygoje taip pat stengiamasi nupiešti psichologinį A. Cunanan portretą, kuris be žymaus dizainerio dar nužudė keturis kitus asmenis bei galiausiai nusižudė pats.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles