OFICIALU! „Deadpool“ tęsinys pasirodys 2017 metais

OFICIALU! „Deadpool“ tęsinys pasirodys 2017 metais

Kas galėjo pagalvoti, kad iš pradžių kaip eilinė studijos „20th Century Fox“ avantiūra atrodantis „Deadpool“ taps daugiausiai užsidirbusių visų laikų projektų su „R“ reitingu? Kuklaus biudžeto filmas labai puikiai buvo priimtas viso pasaulio žiūrovų ir kino kritikų, todėl tvyrojo tik laiko klausimas, kada studija paskelbs apie juostos tęsinį.

Ir štai, balandžio 14 dieną, studija „20th Century Fox“ oficialiame spaudos pranešime pranešė, jog jau kibo ties tęsinio kūrimo darbais. Filmą kurs ta pati komanda, kuri darbavosi prie originalaus filmo. Į režisieriaus kėdę sugrįš Timas Milleris, o pagrindinį vaidmenį filme ir vėl atliks prieš keletą dienų MTV kino apdovanojimą už geriausią komedinį pasirodymą gavęs Ryanas Reynoldas. Filmo istoriją kurs tas pats Rhetto Reese‘o ir Paulo Verniko duetas.

Tęsinio detalės ir apie ką bus istorija – laikomi paslaptyje, tačiau tie, kurie pasiliko kine iki filmo galo jau žino, kas taps pagrindiniu būsimos juostos antagonistu.

„Deadpool“ visame pasaulyje užsidirbo 757 milijonus dolerių, kai filmo biudžetas siekė vos 58 milijonus dolerių. Tikėtina, jog antrojo filmo premjera įvyks 2017 m. spalio 6 dieną, o jau visai netrukus aktorius Ryanas Reynoldsas pradės pasirengimą antros dalies filmavimui.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles