Netikėtai paskelbtas ikoniško veikėjo Borato filmo tęsinys

Netikėtai paskelbtas ikoniško veikėjo Borato filmo tęsinys

Per paskutinius kelis mėnesius socialiniuose tinkluose netikėtai šmėžavo Boratas iš Kazachstano. Šis ikoniškas veikėjas buvo kelis kartus prigautas „Twitter“ bei „TikTok“ tinkluose važiuojantis Amerikos gatvėmis su savo firminiu geltonu sunkvežimiuku. Nors Borato fanai tikėjosi žinių apie tęsinį, atrodė mažai tikėtina, kad po keturiolikos metų pertraukos šis veikėjas netikėtai sugrįš.

Tačiau būtent tai šiandien ir paskelbė jį vaidinantis aktorius Sacha Baronas Cohenas. Borato netikėtas sugrįžimas jau ne tik yra nufilmuotas, bet ir parodytas keliems industrijoms profesionalams, todėl jo išleidimo data turėtų būti ne už kalnų.

Pirmasis filmas sekė reporterį Boratą iš Kazachstano, kuris iškeliavo į Ameriką susukti dokumentikos ir pakeliui pykdė kiekvieną pasitaikiusį praeivį. Nemažai Borato pokštų bei apgaulių buvo tikri ir krečiami nieko nenutuokiantiems žmonėms, todėl įdomu kaip aktoriui šįkart sekėsi atkartoti tokį filmavimo stilių. Per šiuos keturiolika metų pertraukos S. B. Cohenas nedingo iš akiračio, jis vaidino keliose komedijose, paleido savo TV šou, retkarčiais sugrįždavo prie savo klasikinių veikėjų su trumpais komiškais klipais, o dar šių metų pradžioje aktorius pasiekė naujienų antraštes dėl savo didelio pokšto dešiniųjų politinių pažiūrų piliečių susirinkime. Ką jau kalbėti, kad Borato filmas tapo unikalia klasika ir ši personažas daugumai yra iškart atpažįstamas.

Kelios siužeto detalės pripažįsta šią problemą. Tęsinyje Boratas jau nėra nežinoma Kazachstano asmenybė, todėl šįkart jis keliaus į Ameriką užsimaskavęs. Nėra aišku, kas finansuoja šį projektą, pirmasis filmas buvo išleistas „Fox“, kuri dabar priklauso „Disney“ studijai. Akivaizdu, kad „Disney“ nė už ką nenorės asocijuotis su tokiu vulgariu ir garantuotai daug skandalų sukelsiančiu filmu. Tačiau S. B. Cohenas anksčiau yra bendradarbiavęs su „Netflix“ ir tai yra kur kas logiškesnis atsakymas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles