Paskelbta aštuntojo „Sostų karų“ sezono premjeros data

Pagaliau, po dvejus metus trukusios tylos paaiškėjo televizijos tinklo „HBO“ serialo „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“) premjeros data – į televizijos ekranus serialas sugrįš šių metų balandžio 14-ąją. Sekmadienio naktį data buvo paskelbta prieš pat serialo „Tikras detektyvas“ (angl. „True Detective“) transliaciją, kuriame vaidina „Oskaro“ laureatas Mahershalas Ali.

Tai… ne visai svarbi proga, atsižvelgiant į tai, kad „HBO“ jau anksčiau pranešė, kad „Sostų karai“ grįš balandžio mėnesį, tačiau spėlionių, kurį balandžio sekmadienį serialas sugrįš į ekranus, buvo tikrai nemažai. Žinoma, serialo gerbėjai norėtų mėgstamą laidą pamatyti kuo anksčiau, tačiau ar tikrai svarbu, kurį mėnesio sekmadienį „Sostų karai“ sugrįš? Kantriai laukėme pastaruosius dvejus metus ir tai, kad serialas pasirodys viena ar kita savaite vėliau, jau mažai ką keičia. Aštuntasis serialo „Sostų karai“ sezonas bus sudarytas iš vos 6 epizodų, o tai skiriasi nuo ankstesniųjų, kadangi septintajame sezone buvo 7 epizodai, o visuose ankstesniuose – po 10. Tačiau to priežastis nėra sąnaudų mažinimas – atvirkščiai. Pranešama, kad kiekviena aštuntojo sezono serijos trukmė daugiau ar mažiau bus vaidybinio filmo trukmės, o tai kur kas ilgiau nei tradicinė valandos trukmės serija, kurios ir tikimės iš serialo. Taip pat kūrėjai žiūrovams pažadėjo, kad naujajame sezone išvysime nufilmuotą ilgiausios vientisos sekos mūšį, koks tik yra buvęs televizijoje ar kine. „HBO“ tiesiog neriasi iš kailio dėl serialo finalo, tačiau žinome, kad „Sostų karų“ šis televizijos tinklas tikrai neketina paleisti ir jau yra kuriamas priešistorės serialas su išrinktais aktoriais, kuris turėtų pasirodyti už vienerių ar dvejų metų. Nors tai ir neturės persidengimo su dabartiniu serialu, manoma, kad veiksmas vyks praeityje ne dešimtmečiais, o tūkstančiais metų atgal.

Tačiau nepaisant to, kad aštuntasis sezonas atrodo daug žadantis ir turės vieną ilgiausių mūšių kino ir televizijos istorijoje, kai kurie serialo gerbėjai šiek tiek susirūpinę, jog per visą egzistavimo laikotarpį serialas iškrypo iš originalios rašytojo George‘o R.R. Martino istorijos. Kai kurie gerbėjai mato akivaizdų skirtumą tarp to, kas parašyta knygose ir kas rodoma ekrane bei nerimauja, kad serialo kūrėjai labiau koncentruojasi ties epiniais mūšiais nei veikėjais (kada Tirionas paskutinį kartą padarė kažką aktualaus ir svarbaus?), o tai nėra priežastis, kodėl šou pradžioje buvo toks populiarus. Žinoma, jau ir anksčiau „Sostų karuose“ mums teko matyti didelių mūšių (pavyzdžiui Juodųjų vandenų mūšis), tačiau geriausios šios serialo akimirkos dažniausiai būna ne iš mūšių ir tai dažnai gali lemti paslaptingos sekos (SPOILERIAI), tokios kaip Džeimio panėrimas po vandeniu, dėvint pilnus šarvus arba Benjeno pasirodymas išgelbėti Džono ir iš karto mirti.

Tad apie artėjantį aštuntąjį serialo „Sostų karai“ sezoną svarstymų yra pačių įvairiausių, tačiau reikia tikėtis, kad serialo finalas bus vertas dvejų metų laukimo ir teisingumas laimės 50 milijonų dolerių kainavusį mūšį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles