„Vėžliukų nindzių“ filmo perdirbinio sulauksime greičiau nei tikėtasi

„Vėžliukų nindzių“ filmo perdirbinio sulauksime greičiau nei tikėtasi

Planuojama, kad filmo „Vėžliukai nindzės“ (angl. „Teenage Mutant Ninja Turtles“) perdirbinio gamyba prasidės jau šių metų pabaigoje, jeigu viskas eisis pagal planą. Apie tai pranešė prodiuseriai Andrew Formas ir Bradas Fulleris, kurie kino kompanijai „Paramount Pictures“ prodiusuos šį projektą per gamybos kompaniją „Platinum Dunes“. Kompanija priklauso Michealui Bay‘ui ir jau anksčiau prisidėjo prieš „Vėžliukų nindzių“ istorijos. Tačiau panašu, kad dabar kur kas anksčiau nei tikėtasi sulauksime dar vieno kiautus turinčių herojų filmo.

Apie naujo filmo planus prodiuseriai A. Formas ir B. Fulleris prakalbo „Critics Choice Awards“ metu vykusiame interviu. Prodiuserių duetas renginyje dalyvavo dėl filmo „Tylos zona“ (angl. „A Quiet Place“), kuris tapo milžinišku hitu kino teatruose ir apdovanojimų sezono metu tikrai neliko nepastebėtas. Interviu metu prodiuseriai ne tik atskleidė, kad filmo perkūrimas tikrai įvyks, tačiau taip pat paminėjo, kad filmavimus tikisi pradėti jau šiemet. „Panašu, kad gamyba prasidės maždaug šių metų pabaigoje… Mes dar neturime režisieriaus, tačiau esame išsirinkę datas į kurias taikomės. Ir tai yra viskas.“ – apdovanojimų metu komentavo prodiuseris A. Formas. Tačiau prodiuserio kolega B. Fulleris atrodė kiek nustebęs, kad jo partneris su šia informacija buvo toks greitas, atsižvelgiant į tai, kad „Paramount Pictures“ kol kas dar nepaskelbė nieko oficialaus. Nors ir žinome, kad projektas tikrai vyks, detalės apie perdirbinį yra tragiškai menkos. Kaip ir pranešė A. Formas, jie dar net neturi režisieriaus, taip pat nežinome, kas bus scenarijaus autoriai. Nepaisant to, prodiuseriai atrodo gan optimistiškai nusiteikę, kad filmas atsispirs nuo dugno dar neatėjus kitiems metams.

„Vėžliukai nindzės“ prasidėjo kaip Kevino Eastmano sukurtas komiksas, kuris buvo išleistas 1984 m. ir turėjęs tarnauti kaip „Marvel“ komikso „Drąsiaširdis“ (angl. „Daredevil“) parodija. Tačiau komiksų knygelė puikiai gyvavo kaip atskira istorija, o pats prekinis ženklas pagavo savo bangą 1990 m., kai gyvo veiksmo filmas pasirodė kino teatruose, po kurio sekė ir du filmo tęsiniai. Taip pat buvo sukurta ir daugybė skirtingų animacinių filmų bei perkurtų komiksų. Šis prekinis ženklas stipriai pasikeitė per daugiau nei 30 metų, tačiau Donatelas, Mikelandželas, Rafaelis ir Leonardas išliko šiame popkultūros fone.

Viena naujausių „Vėžliukų nindzių“ gyvo veiksmo filmo versijų pasirodė 2014 m., režisuota Jonathano Liebesmano. Filmas tapo didžiuliu hitu ir uždirbo beveik 500 milijonų dolerių. Ne taip puikiai pasisekė 2016 m. filmui „Vėžliukai nindzės 2“ (angl. „Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows“), kuris uždirbo per pus mažiau – 245 milijonus dolerių. Būtent tai ir paskatino šį naujausią projektą, kadangi „Paramount Pictures“ vis dar mato šio prekinio ženklo vertę, bet žino, kad jiems reikia atsitraukti nuo to, ką jie darė anksčiau.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles