Ricardo Darínas ir Laia Costa netrukus pasirodys „Juodame sniege“

Ricardo Darínas ir Laia Costa netrukus pasirodys „Juodame sniege“

Kelias paskutines žiemos ir pirmąsias pavasario savaites Katalonijos Pirėnuose esančiame La Seu d‘Urgeul ir Andoroje, bei Buenos Airėse, Argentinoje, režisierius Martínas Horada filmavo savo naują juostą „Juodas sniegas“ (isp. „Nieve negra“). Tai yra bendras Argentinos ir Ispanijos projektas. „Juodas sniegas“ yra antrasis šio M. Horados ilgametražis darbas – 2007 m. jis debiutavo su trileriu „Signalas“ (isp. „La señal“), kurį, netikėtai mirus Eduardo Mignognai M. Horada pabaigė kartu su pagrindiniu aktoriumi Ricardo Darínu. Šiuo metu „Juodas sniegas“ jau yra montuojamas. Jame jau minėtas nepakeičiamasis argentinietis R. Darínas, šiemet apdovanotas kaip geriausias aktorius Ispanijos Goya apdovanojimu už vaidmenį Cesc‘o Gay‘o filme „Trumanas“, vaidins kartu su jauna katalonų aktore Laia Costa, kuri už pagrindinį vaidmenį Sebastiano Schipperio „Viktorijoje“ (angl. „Victoria“) analogišku prizu įvertinta Vokietijoje.

Filme „Juodas sniegas“ taip pat pasirodys dar keletas žinomų Argentinos aktorių: Leonardo Sbaraglia (kartu su R. Darínu vaidino Oskarui geriausio filmo užsienio kalba kategorijoje nominuotoje komedijoje „Šiuolaikiniai žvėrys“ (isp. „Relatos salvajes“, 2014 m.)), Dolores Fonzi (filme „Trumanas“ to paties R. Daríno suvaidinto personažo Chuliano pusseserė Paula, be to, visame pasaulyje pripažinta už vaidmenį Santjago Mitre filme „Paulina“, 2015 m.), bei Federico Luppi (naujausias vaidmuo Salvadoro del Solaro filme „Magelanas“ (isp. „Magallanes“, 2015 m.).

„Juodas sniegas“ pasakoja apie Salvadorą (akt. R. Darín) – neiaškų ir šiurkštų vyrą, kuris atsiskyrėliškai gyvena Patagonijoje tol, kol yra apkaltinamas vieno iš savo brolių nužudymu (tyčiniu ar netyčiniu). Tam, kad išspręstų su paveldėjimu susijusius klausimus, Salvadorą aplanko kitas jo brolis Markosas (akt. L. Sbaraglia) kartu su savo drauge Laura (akt. L. Costa). Atvykėliai atvers senas žaizdas ir atgaivins įsisenėjusius konfliktus.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles