Mathieu Kassovitzas vaidins naujame Michaelio Haneke‘s filme

Mathieu Kassovitzas vaidins naujame Michaelio Haneke‘s filme

Austrų režisieriaus Michaelio Haneke‘s naujo filmo „Laiminga pabaiga“ (angl. „Happy End“), kuriame vaidins prancūzų aktoriai Isabelle Huppert ir legendinis Jeanas – Louis Trintignant‘as, filmavimas prasidės jau netrukus. Visai neseniai režisierius paskelbė, kad prie aktorių komandos prisijungia ir Mathieu Kassovitzas (Nino iš „Amelijos iš Monmartro“ / pranc. „Le fabuleux destin d‘Amelis Poulain“). Šių aktorių dalyvavimas naujame projekte jau patvirtintas. Priešingai nei Loubnos Abidar, žinomos iš filmo „Numylėtas“ (angl. „Much Loved“), kuri anksčiau žiniasklaidoje ne kartą buvo siejama su naujuoju M. Haneke‘s filmu.

Naujosios M. Haneke‘s juostos filmavimas numatomas Prancūzijos šiaurinėje dalyje. Filmavimo darbai turėtų prasidėti antroje liepos pusėje.

Apie „Laimingos pabaigos“ siužetą kola kas žinoma visai nedaug. Iki šiol naujoji juosta pristatoma kaip filmas apie migrantų krizę, tačiau jos siužetas bus platesnis – migrantų klausimas bus tik vienas iš aspektų ir tikrai ne pagrindinė tema, kaip patvirtino filmo prodiuserė Margaret Menegoz. Filmo centre atsidurs europiečių buržua šeima, atkirsta nuo išorinio pasaulio.

Viename interviu I. Huppert paaiškino, kad, kaip ir galima tikėtis iš tokio režisieriaus kaip M. Hašeke, „Laiminga pabaiga“ yra ironiškas pavadinimas. „Galite įsivaizduoti, kad čia yra aiški ironija. (…). Man pačiai pavadinimas parodo, iki kokio taško M. Haneke‘s požiūris į pasaulį yra skaidrus. Panašu, kad bus kalbama apie imigraciją, kaip man atrodo. Panašu. Bet ne tik apie tai. Bus matyti.“, kalbėjo I. Huppert.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles