Emilia Clarke nori tapti naujuoju Džeimsu Bondu

Emilia Clarke nori tapti naujuoju Džeimsu Bondu

Tarp galimų kandidatų užimti Danielio Craigo paliekamą Džeimso Bondo poziciją savo vardą įrašė dar vienas žmogus. „Sostų žaidimo“ (angl. „Game of Thrones“) žvaigždė Emilia Clarke pareiškė norą tapti pirmąja moteriškos lyties Bonde.

Tai britų aktorė pasakė duodama interviu leidiniui „The Guardian“. Anot jos, franšizei jau pribrendo laikas pakeisti pagrindinio veikėjo lytį ir parodyti kažką išties naujo.

Negana to, aktorė teigė turinti tobulą pasirinkimą savo partneriui naujojoje rolėje. Ji norėtų, kad jai filme talkintų neseniai Oskarą laimėjęs Leonardo DiCaprio.

Neverta ir sakyti, kad visa tai tėra aktorės norai, kadangi Bondiada lyties keitimui artimiausiu metu tikrai nesiryš. Juolab kad aktorė, išdarinėjanti stebuklus „Sostų žaidime“, dar neįrodė, kad gali stipriai prisidėti prie brangaus veiksmo filmo – praėjusiais metais pasirodęs „Terminatorius: Genisys“ yra viena didžiausių finansinių nesėkmių kine pastaruoju metu.

Tuo tarpu Bondo franšizė artimiausiu metu turėtų bet kokiu atveju kardinaliai pasikeisti. Kalbama, kad D. Craigas negrįš dar vienam tęsiniui ir vis didesnė tikimybė, kad jo vietą užims aktorius Tomas Hiddlestone‘as. Paskutinių dviejų Bondiados dalių režisierius Samas Mendesas taip pat pareiškė daugiau negrįšiantis prie šių filmų.

Naujausias E. Clarke darbas „Aš prieš tave“ (angl. „Me Before You“) Lietuvos kino teatruose bus rodomas jau nuo šio penktadienio.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles