Pajutę pinigų kvapą, „Juros periodo pasaulio“ dinozaurai sugrįš 2018 metais

Pajutę pinigų kvapą, „Juros periodo pasaulio“ dinozaurai sugrįš 2018 metais

Pats aiškiausias ir lengviausiai nuspėjamas šių metų kino įvykis pagaliau buvo patvirtintas oficialiai. „Universal“ studija paskelbė, kad kurs filmo „Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurassic World“) tęsinį, pasakosiantį apie iš savo klaidų niekaip nepasimokančius ir prieš gamtą žengiančius žmones.

Pasak studijos, filmas pasirodys 2018 metų birželio 22 dieną. Šią vasarą pasirodžiusio filmo žvaigždės Chrisas Prattas ir Bryce Dallas Howard sugrįš į tęsinį. Jį ir vėl prodiusuos Stevenas Spielbergas bei jo kompanija „Amblin Entertainment“.

Tęsinio scenarijų rašys „Juros periodo pasaulio“ režisierius Colinas Trevorrow ir Derekas Connolly‘is, kartu parašę ir pirmąją atgaivintosios franšizės dalį. Juostos režisierius kol kas nėra aiškus.

Tai, jog „Juros periodo pasaulis“ susilauks tęsinio, buvo galima suprasti tą pačią dieną, kai filmas pasirodė kino teatruose. Savo rodymo metu jis netikėtai sumušė ne vieną pelningumo rekordą, net jeigu ir susilaukė ne itin entuziastingų kritikų atsiliepimų. Šią savaitę „Universal“ pranešė, kad „Juros periodo pasaulis“ tapo trečiu pagal pelningumą visų laikų filmu, surinkęs pusantro milijardo dolerių ir aplenkęs „Keršytojus“ (angl. „The Avengers“) bei nusileidžiantis tik „Titanikui“ (angl. „Titanic“) ir „Įsikūnijimui“ (angl. „Avatar“).

Filmas dar nebuvo rodomas Japonijoje ir ten pasirodys rugpjūčio 5 dieną bei dar pasigerins savo finansinę situaciją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles