Felicity Jones vaidins šalutiniame „Žvaigždžių karų“ projekte

Felicity Jones vaidins šalutiniame „Žvaigždžių karų“ projekte

Šalutinio „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) franšizės projekto kūrimo darbai su kiekviena diena vis labiau juda į priekį. Neseniai rašėme, jog šiuo metu yra įnirtingai ieškoma, kas įkūnys kitais metais pasirodysiančio filmo pagrindinius herojus. Kaip leidiniui „The Hollywood Reporter“ praneša šaltiniai, pagrindinę šalutinio filmo veikėją gali įkūnyti aktorė Felicity Jones.

Nors apie gandus dėl aktorės įsitraukimo į šį projektą girdime ne pirmą kartą, panašu, kad ši naujiena gali būti tikra. Jeigu tai tikrai bus tiesa, F. Jones galės džiaugtis dar viena džiugia žinia pastaraisiais mėnesiais. Šiuo metu aktorė yra pačiame Holivudo apdovanojimų įkarštyje, nes tarp  geriausių praėjusių metų filmų dažnai yra paminima juosta „Visko teorija“ (angl. „The Theory of Everything“), kurioje F. Jones atliko vieną pagrindinių vaidmenų. Jos pasirodymas šiame filme taip pat nėra pamirštamas – už mokslininko Stepheno Hawkingo žmonos Džeinės įkūnijimą aktorė buvo nominuota daugybei apdovanojimų, tarp jų – ir Oskarui, todėl jos talentu niekas neabejoja.

Kaip pranešama, F. Jones „Žvaigždžių karų“ šalutinio projekto aktorių atrankoje įveikė ne vieną garsią aktorę. Tarp jų buvo ir serialo „Juodoji našlaitė“ (angl. „Orphan Black“) žvaigždė Tatiana Maslany ir Davido Fincherio filme „Mergina su drakono tatuiruote“ (angl. „The Girl with the Dragon Tattoo“) išgarsėjusi Rooney Mara.

Pasak „The Hollywood Reporter“, suradę pagrindinę aktorę filmo kūrėjai dabar leidosi į jai talkinsiančio aktoriaus paieškas. Šiuo metu yra koncentruojamasi į du kandidatus – serialo „Bręstantis blogis“ (angl. „Breaking Bad“) žvaigždę Aaroną Paulą ir mini seriale „Karlosas“ (angl. „Carlos“) pagrindinį veikėją įkūnijusį ir už šį pasirodymą liaupsių susilaukusį Edgarą Ramirezą.

Kaip ir anksčiau, jokių konkrečių detalių apie naująjį „Žvaigždžių karų“ franšizės filmą vis dar nėra. Juostą režisuos praėjusių metų filmo „Godzila“ (angl. „Godzilla“) režisierius Garethas Edwardas, o scenarijaus rašymą iš Gary‘io Witta praėjusią savaitę perėmė Chrisas Weitzas. Neseniai pasirodė gandai, kad filmai koncentruosis apie samdomą žudiką Boba Fetą ir jį įkūnys Michaelas Fassbenderis, tačiau kiek tiesos tame – dar neaišku.

Pirmojo šalutinio „Žvaigždžių karų“ filmo premjera yra numatoma 2016 metų gruodžio 16 dieną. Tuo tarpu septintoji franšizės dalis „Žvaigždžių karai: jėga nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) kino teatruose pasirodys jau šių metų gruodžio 18 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles