„Lionsgate“ pristatė aštuntosios „Pjūklo“ dalies anonsą

Norite pažaisti žaidimą? Išties tai nesvarbu, norite to ar ne, bet jei norėsite išgyventi – žaisti privalėsite, nes „Pjūklas“ (angl. „Saw“) grįžta į kino ekranus. Dauguma siaubo žanro megėjų prisimena 2010-uosius metus, kuomet į kino ekranus atkeliavo paskutinė, septinta „Pjūklo“ dalis, o jau šį rudenį išvysime visos siaubo serijos tęsinį – „Jigsaw“.

Kino kompanija „Lionsgate“ pristato aštuntosios „Pjūklo“ dalies anonsą, kurią režisavo broliai Peteris ir Michaelas Spierigai. Pirmasis įspūdis pasižiūrėjus į šviežiausią anonsą – mažokai kraujo. Visi ištikimiausi „Pjūklo“ serijos gerbėjai turi galimybę išvysti ir naujuosius siužeto vingius bei spąstus pasirinktoms aukoms, kurie turbūt yra vienas iš labiausiai intriguojančių kiekvienos serijos dalykų. Aktorius Tobinas Bellas ir vėl grįš į kino ekranus vaidindamas „Pjūklą“, tik nėra aišku, ar girdėsime tik jo balso įrašus, ar jis bus gyvas stebuklingai išgyvenęs praeities įvykius.

Filmo „Pjūklas“ visos dalys kartu sudėjus yra uždirbusios kiek daugiau nei 873 milijonus JAV dolerių, o tai šią franšizę padaro viena pelningiausių tarp siaubo žanro filmų.

Tradiciškai „Jigsaw“, kaip ir ankstesnės juostos dalys, kino teatruose pasirodys prieš pat Heloviną – spalio 27 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles