B. Affleckas dar šiemet gali būti pakeistas Betmeno vaidmenyje

B. Affleckas dar šiemet gali būti pakeistas Betmeno vaidmenyje

Ne vieną kliūtį turėjusi perlipti „Warner Bros.“ studijos kuriama „DC Comics“ filmų franšizė ruošiasi didžiausiam sunkumui kol kas: „The Hollywood Reporter“ praneša, kad Benas Affleckas gali nebevaidinti Betmeno.

Penktadienį paskelbtame straipsnyje teigiama, kad „Warner Bros.“ šiuo metu planuoja franšizės ateitį ir bando atsižvelgti į tai, kad B. Affleckas jau ne kartą buvo išreiškęs abejingumą ar nepasitenkinimą pačiu vaidmeniu.

Anot „The Hollywood Reporter“, tikėtina, kad šį rudenį pasirodysiantis „Teisingumo lygos“ (angl. „Justice League“) filmas gali būti paskutinis kartas, kai aktorius pasirodys šioje rolėje. „Teisingumo lyga“ jau susidūrė su kliūtimis, kuomet dėl asmeninių priežasčių iš filmo kūrimo pasitraukė režisierius Zackas Snyderis. „The Hollywood Reporter“ teigia, kad filmą baigsiantis kurti Jossas Whedonas šiuo metu iš naujo filmuoja didelę juostos dalį, o B. Afflecko pasitraukimas reikštų dar didesnius pakeitimus.

Naujiena apie tai, kad dviejų Oskarų laimėtojas gali pasitraukti iš „DC Comics“ filmų, nėra netikėta. Aiškiausios užuominos apie tai buvo susijusios su soliniu Betmeno filmu. Pradinėje versijoje B. Affleckas ruošėsi ne tik vaidinti pagrindinį veikėją, bet ir rašyti bei režisuoti patį filmą. Neseniai režisieriaus kėdėje jį pakeitė dviejų naujausių „Beždžionių planetos“ filmų režisierius Mattas Reevesas, o ilgainiui buvo paskelbta, kad filmui yra rašomas visiškai naujas scenarijus. Tokie pasikeitimai jau kurį laiką buvo siejami su B. Afflecko noru atsiriboti nuo šios franšizės, o visiškas jo pasitraukimas būtų didelis, tačiau suprantamas žingsnis.

Kaip vieną pagrindinių galimų B. Afflecko pasitraukimo priežasčių „The Hollywood Reporter“ įvardina ir aktoriaus amžių. Pagal dabartinius planus (kartu su nauja Betmeno filmų trilogija) 45 metų aktorius šį vaidmenį vaidintų iki šeštojo dešimtmečio vidurio. Kiti „Teisingumo lygos“ veikėjus įkūnijantys aktoriai yra 10-20 metų jaunesni už B. Afflecką, o jaunesnis aktorius „Warner Bros.“ studijai leistų laisvesnį ateities planavimą.

Kol kas visa tai yra tik pagrindą turintys gandai. San Diego mieste šiuo metu vykstančiame „Comic-Con“ renginyje šeštadienį turėtų pasirodyti visi pagrindiniai „Teisingumo lygos“ aktoriai, o „Comic-Con“ dažnai tampa vieta, kurioje būna paskelbiamos didžiausios brangiųjų filmų naujienos. Tikėtis oficialaus „Warner Bros.“ atsako į šią naujieną gali būti naivu, tačiau akivaizdu, kad B. Afflecko padėtis šioje franšizėje svyruoja ir anksčiau ar vėliau studija turės atkreipti į tai dėmesį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles