Aštunto „Vaikštančių numirėlių“ sezono anonsas žada kelionę į ateitį

Aštunto „Vaikštančių numirėlių“ sezono anonsas žada kelionę į ateitį

Neblėstančiu populiarumu pasižymintis serialas „Vaikštantys numirėliai“ vis dar sugeba nustebinti žiūrovus. Pavyzdžiui, šį savaitgalį vykstančio „Comic-Con“ metu pristatytame jau aštuntojo sezono anonse, panašu, buvo atskleista, kad naujajame sezone bus parodyta ir veikėjų ateitis.

Bent jau taip galima spręsti iš paskutiniųjų šio anonso kadrų, kuriuose Rikas (akt. Andrew Lincoln) atrodo pasenęs, pražilęs ir gulintis moderniai įrengtoje ligoninės lovoje. Ši scena jau spėjo susilaukti dėmesio iš serialo gerbėjų, pradėjusių spėlioti, ar tai reiškia, kad serialas peršoks į ateitį, ar tai yra užuomina į komiksuose gimusią siužeto liniją, o galbūt visas serialas tebuvo Riko sapnas (net jeigu šią teoriją ne vieną kartą paneigė visi serialo kūrėjai).

Penkių minučių trukmės anonse taip pat galima pamatyti daugybę užuominų į naujausio sezono veiksmą. Įdomiai nufilmuotose ir sprogimų nestokojančiose scenose veikėjai ir toliau daug bėgioja bei sako įkvepiančias kalbas, nors didžioji anonso dalis yra nebyli ir slepianti konkretų sezono siužetą.

Aštuntasis „Vaikštančių numirėlių“ sezonas prasidės spalio 22 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles