Renkamas aktorius svarbiam vaidmeniui filme „Asai 2“

Renkamas aktorius svarbiam vaidmeniui filme „Asai 2“

Aktoriai Tomas Cruise‘as ir Valas Kilmeris sugrįš kaip mums jau pažįstami personažai – Maverikas ir Tomas Kazanskis, filme „Asai 2“ (angl. „Top Gun 2“). Tačiau kino kompanija „Paramount Pictures“ šiuo metu vykdo labai svarbaus naujo vaidmens aktorių atrankas. Skelbiama, kad šiuo metu pagrindiniai pretendentai naujam personažui, Niko Bradšavo (geriau žinomas pravarde Goose) sūnui, yra aktoriai Nicholas Houltas, Glenas Powellas ir Milesas Telleris.

Pirmojoje „Asų“ dalyje Bradšavo sūnus dar buvo jaunas berniukas, dažnai matydavęsis su motina, kurią vaidino Meg Ryan. Kol kas nėra pranešta, ar M. Ryan vaidins istorijos tęsinyje ir vėl įkūnys Kerol iš pirmosios dalies. Šaltinių teigimu, finalinis raundas, kuriame sprendžiama, kam atiteks jau užaugusio berniuko vaidmuo, vyksta Klirvoterio mieste, Floridoje, kur šiuo metu gyvena aktorius T. Cruise‘as. Viskas kol kas atrodo pakankamai paslaptinga: dar nėra jokių ženklų, kada sulauksime filmavimo komandos sprendimo, kam bus skirtas šis vaidmuo, ir taip pat jokių papildomų detalių apie patį personažą pateikta nėra. Lieka pamatyti, ar Bradšavo sūnus seks tėvo pėdomis ir taps pilotu, ar pasirinks kitą, labiau tradicinę profesiją.

T. Cruise‘as jau pasidalijo pirmąja nuotrauka iš filmo „Asai 2“ filmavimo. Kiek anksčiau, gegužės pabaigoje pasidalytoje nuotraukoje matyti pats aktorius, įkūnijęs savo personažą Pytą „Maveriką“ Mitčelą ir apsivilkęs senąjį piloto kostiumą. Jau anksčiau šį mėnesį buvo patvirtinta, kad V. Kilmeris į filmo tęsinį tikrai grįš ir įkūnys mums jau pažįstamą Tomą „Iceman“ Kazanskį, buvusį Maveriko varžovą skrydžių mokykloje. Ir čia, vėlgi, daugiau detalių apie tai, kas šiam personažui nutiko per tuos metus nuo 1985 m. pirmosios „Asų“ dalies iki dabar kuriamo tęsinio, neatskleidžiama. Aktorius V. Kilmeris jau anksčiau buvo išreiškęs savo susidomėjimą ir norą grįžti vaidinti Kazanskį, tačiau tai patvirtinta vos prieš kelias savaites.

Filmo „Asai 2“ režisieriumi tapo Josephas Kosinskis, o scenarijaus autoriai – Peteris Craigas, Justinas Marksas ir Ericas Warrenas Singeris. Visai neseniai buvo paskelbta, kad prodiuseriai Jerry‘is Bruckheimeris, Davidas Ellisonas ir T. Cruise‘as jau kelias savaites „testuoja“ aktorius, kurie tiktų šiam svarbiam vaidmeniui. Tokie aktoriai kaip Dylanas O‘Brienas ir Austinas Butleris taip pat buvo svarstomi, tačiau tik pirmuosiuose atrankos etapuose. „Paramount Pictures“ nusprendė, kad filmas „Asai 2“ bus išleistas 2019 m. liepos 12 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles