Idris Elba gali tapti pagrindiniu trečiosios „Žvaigždžių kelio“ dalies antagonistu

Idris Elba gali tapti pagrindiniu trečiosios „Žvaigždžių kelio“ dalies antagonistu

Panašu, kad trečioji „Žvaigždžių kelio“ (angl. „Star Trek“) dalis surado pagrindinį savo antagonistą. Kaip praneša tinklapis „Variety“, juo gali tapti aktorius Idris Elba.

„Variety“ šaltiniai teigia, kad filmą kurianti studija „Paramount“ nusitaikė būtent į I. Elba. Kol kas nežinoma, kokia jo rolė būtų pačiame filme ir ką jis įkūnytų, tačiau galima suprasti, kad kalbos jau yra pažengusios. Pasak kai kurių gandų, pagrindiniais šio filmo blogiukais gali tapti garsioji klingonų rasė, palikusi ryškų pėdsaką originaliuosiuose „Žvaigždžių kelio“ serialuose, tačiau dar nepasirodžiusi naujuosiuose filmuose.

I. Elba tikrai moka atrodyti kietai ir užsispyrusiai. Seriale „Blakė“ (angl. „The Wire“) jis išgarsėjo įkūnydamas vieną iš pagrindinių Baltimorės gangsterių. Vėliau jis vaidino tokiuose filmuose kaip „Toras“ (angl. „Thor“), „Prometėjas“ (angl. „Prometheus“) bei „Ugnies žiedas“ (angl. „Pacific Rim“), todėl jis yra apsipratęs ir su mokslinės fantastikos filmais.

I. Elba pastaruoju metu tapo vienu geidžiamiausių Holivudo aktorių. Jis vaidina naujame Cary Fukunagos filme „Jokios šalies žvėrys“ (angl. „Beasts of No Nation“), kuriam jau dabar yra pranašaujami stambiausi apdovanojimai. Jis taip pat pasirodys „Disney“ studijos kuriamoje „Džiunglių knygoje“ (angl. „The Jungle Book“) bei nepriklausomame filme „Šimtas gatvių“ (angl. „A Hundred Streets“).

Be I. Elbos trečiojoje „Žvaigždžių kelio“ dalyje tikrai vaidins Chrisas Pine‘as, Zachary Quinto, Simonas Peggas, Zoe Saldana bei Karlas Urbanas. Filmą režisuos Justinas Linas, o jo scenarijų rašys S. Peggas ir Dougas Jungas. Juosta kino teatrus pasieks 2016 metų liepos 8 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles