Kuriamas naujas filmas apie tikėjimą „Walking with Herb“

Kuriamas naujas filmas apie tikėjimą „Walking with Herb“

Edwardas Jamesas Olmosas, Georgas Lopezas ir serialo „Sunkių nusikaltimų skyrius“ (angl. „Major Crimes“) bei fantastinio serialo „Galaktikos kovos“ (angl. „Battlestar Galactica“) senbuvė Mary McDonnell pasirinkti vaidinti juostoje „Walking with Herb“. Šis į religiją besiremiantis filmas sukurtas pagal Joe S. Bullock romaną.

Rossas Marksas, kuris režisavo filmus „Homage“ ir „Twilight of the Gods“, taps ir juostos „Walking with Herb“, kurios scenarijų parašė „Oskarui“ nominuotas scenaristas Markas Medoffas, režisieriumi. Filmas pasakoja apie 65-erių metų amžiaus Džo, kurį vaidins Edwardas J. Olmosas, išgyvenantį savo tikėjimo krizę, kuomet jo trimetė anūkė ir jos tėtis žūsta. Būdamas darbe, Džo gauna žinutę į savo kompiuterį ir ta žinutė ne nuo bet ko, o nuo paties Dievo. Laiške rašoma, kad jis buvo pasirinktas siųsti per pasaulį įkvepiančią žinią, kad tai, kas atrodo neįmanoma, visgi įmanoma. Dievas pasako Džo, buvusiam golfo mėgėjui, kad jis žais pasauliniame golfo čempionate ir jeigu jo tikėjimas pakankamai stiprus, jis laimės. Džo pradeda savo dvasinę kelionę su asmenine Dievo žinute ir šioje kelionėje, kad ką nors pakeistų, jis privalo pats patikėti savo galimybėmis, kad jam galiausiai pasisektų.

Numatoma, kad juosta „Walking with Herb“ bus pradėta filmuoti jau šių metų rugsėjį, Naujojoje Meksikoje, Las Krusese. Brianas Espinosa, R. Marksas ir M. Medoffas prodiusuos šį naują projektą. Kai tik Edwardas J. Olmosas baigs filmuotis draminiame seriale „Mayans M.C“, jis ne tik prisijungs prie naujos juostos kaip aktorius, tačiau taps ir vykdančiuoju filmo prodiuseriu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles