Ridley Scottas mąsto apie antrą „Gladiatoriaus“ dalį

Ridley Scottas mąsto apie antrą „Gladiatoriaus“ dalį

2000 m. kino salėse pasirodęs didingas istorinis epas „Gladiatorius“ (angl. „Gladiator“) surinko 450 mln. JAV dolerių ir buvo apdovanotas penkiais Oskarais (įskaitant ir geriausio filmo bei geriausio aktoriaus kategorijas). Taigi, įvertinus šiuos Holivudo dėsnius – tai kaip tik tie du komponentai, kurių ir reikia, tad nieko keisto, kad juostos režisierius britas Ridley Scottas prakalbo apie antrąją dalį.

Toks pareiškimas neturėtų stebinti, juolab, kad šiemet 80 metų jubiliejų švęsiantis režisierius aiškiai rodo norą įpūsti naują kvėpavimą svarbiausiems savo karjeros darbams. Jis pats ėmėsi režisuoti tris naujas „Svetimo“ (angl. „Alien“), kurio originalus filmas buvo sukurtas dar 1979 m., serijos dalis. Be to, R. Scottas tapo „Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“ (angl. „Blade Runner 2049“), kurį režisuoja kanadietis Denisas Villeneuve‘as, prodiuseriu. Originalus filmas, kuriame vaidino Harrisonas Fordas, pasirodė 1982 m.

DĖMESIO, TOLIAU ATSKLEIDŽIAMOS FILMO DETALĖS!

Viskas dar labina intriguoja dar ir dėl to, kad duodamas interviu interneto portalui „Entertainemnt Weekly“, R. Scottas atskleidė, jog tęsinys bus… apie pagrindinį originalus filmo personažą – generolą Maksimą. Taip, jums nepasivaideno – apie tą patį Maksimą, kurį vaidino Russelas Crowe‘as ir kuris filmo pabaigoje gražiai ir didingai numirė pasalūniškai sužalotas savo niekšingojo varžovo imperatoriaus Komodo (akt. Joaquin Phoenix). Tačiau kine viskas įmanoma – mintis, kad teks iš numirusiųjų prikelti į amžinai siūruojančių javų laukus iškeliavusį personažą, režisieriaus visai negąsdina.

„Aš žinau, kaip jį sugrąžinti. Ką tik apie tai kalbėjau studijoje. „Betgi jis miręs!“. Tačiau yra būdas, galintis jį sugrąžinti. Nežinau, ar mes jo imsimės. „Gladiatorius“ pasirodė 2000 m., taigi Russelas nuo to laiko šiek tiek pasikeitė. Šiuo metu jis šiek tiek užsiėmęs, tačiau aš pabandysiu jį pritraukti čia“.

Prieš keletą metų Australijos muzikantas Nickas Cave‘as įsivaizdavo galimą „Gladiatoriaus“ tęsinio scenarijų, pagal kurį Maksimas, dievams prašant, grįžtų į Žemę, tam, kad atremtų po truputį visoje Europoje kylantį krikščionių keliamą pavojų. Anot šio scenarijaus Maksimas turėtų tapti pusdieviu, dalyvavusiu daugelyje sėkmingų mūšių skirtingose istorinėse epochose.

Niekas nežino, ar R. Scottui bus priimtinas šis N. Cave‘o scenarijus, kuris, jo paties vertinimu, yra šedevras, nei tai, ar kalbėdamas, jog žino būdą, kaip prikelti Maksimą iš numirusiųjų, R. Scottas būtent tai turėjo omenyje. Nepaisant nieko, R. Scottas, net ir būdamas 79-erių metų amžiaus iš naujo grįžta prie „Svetimo“ serijos ir – kas žino? – galbūt į ekranus sugrąžins ir gladiatoriumi tapusį generolą Maksimą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles