Patvirtinta: paskutinis „Sostų Karų“ sezonas išties taps trumpiausiu

2012-ais metais startavęs serialas „Sostų karai“ prie ekranų subūrė didžiulę gerbėjų armiją. Jau visai netrukus televizijos ekranuose pasirodys septintasis sezonas, o serialo kūrėjai jau tarė žodį ir apie kitais metais įvyksiantį viso serialo finišą, kurio trukmė, deja, nuliūdins kiekvieną šio faną.

„Taip, finalinis sezonas išties turės tik šešias serijas“, – tarė vienas serialo prodiuserių Davidas Benioffas. „Iš pradžių mes norėjome visą serialą paversti 70-ies valandų filmu, o čia išėjo net 73 valandos! Atvirai pasakius, mes visai puikiai laikomės savo plano – tinkamai pristatėme pradžią, istorijos vidurį, o štai dabar artėjame prie pabaigos. Tik pradėję šį projektą nerimąstingai galvojome, kas nutiktų, jeigu prarastume kurį nors vieną kertinių serialo aktorių – dabar galime tik pasidžiaugti, kad visi jie ligi pabaigos yra su mumis“.

Iki šiol visų šešių serialo sezonų istorijos truko po dešimt serijų. Jau šiais metais pasirodysiantis septintasis sezonas turės tik septynias serijas, kas, tikėtina, dar labiau pakels serialo kokybę.

Šiuo metu nėra skelbiama, kada pasirodys aštuntasis sezonas, tačiau serialo kūrėjai tvirtina jau dabar dirbantys ties jo scenarijumi. Tuo tarpu septintas HBO kanalu bus pradėtas transliuoti jau liepos 16-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles