Bus kuriamas naujas „Gremlinų“ filmas

Bus kuriamas naujas „Gremlinų“ filmas

Filmas „Gremlinai“ (angl. „Gremlins“) pasirodė 1984 metais. Juosta buvo finansiškai sėkminga ir iki dabar yra laikoma siaubo klasika. Pirmoji dalis sulaukė tęsinio 1990 metais, tačiau ji buvo ne tokia sėkminga, kritikai buvo gerokai griežtesni, o finansiškai filmas tapo nusivylimu. Nepaisant to, gremlinai išliko svarbus simbolis pop-kultūroje, jie pasirodė daugelyje filmų ir televizijos laidų, o jų žaislai yra pardavinėjami iki šiol.

Gandai apie naują filmą pradėjo sklisti 2013 metais, kai „Lego Betmenas“ (angl. „The Lego Batman Movie“) scenaristas Seth’as Grahame’as-Smith’as buvo pasamdytas prodiusuoti ir rašyti scenarijų naujam tęsiniui. Vienas iš pagrindinių pirmojo filmo prodiuserių – Stevenas Spielbergas įtraukė gremlinus į savo naujausiąjį filmą „Oazė: žaidimas prasideda“ (angl. „Ready Player One“). Pirmojo filmo scenarijaus autorius ir prodiuseris Chrisas Columbusas paskelbė, kad naujosios dalies kūrimo darbai jau prasidėjo. Būsimoji juosta bus orignaliojo filmo perkūrimas.

Tokio filmo kaip „Gremlinai“ kūrimas 2018 metais gali būti didelis iššūkis, nes tuo metu, kai pasirodė originali juosta, ją buvo leidžiama žiūrėti jaunesniai auditorijai, tačiau dabar jis niekaip negautų tokio cenzo vien jau dėl savo siaubo ir šlykščių scenų, todėl bus įdomu pamatyti, kokia kryptimi judės filmo perkūrimas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles