„Ugnies žiedo“ tęsinio kūrimas sustabdytas neribotam laikui

„Ugnies žiedo“ tęsinio kūrimas sustabdytas neribotam laikui

Vienas originaliausių pastarųjų metų mokslinės fantastikos filmų „Ugnies žiedas“ (angl. „Pacific Rim“) gali nesulaukti tęsinio. Pasak „The Hollywood Reporter“, antrosios dalies ateitis dabar yra labai neaiški.

Visa tai vyksta dėl itin rimtų nesutarimų tarp studijų „Universal“ ir „Legendary Pictures“. Nesutarimas kilo dėl filmo apie King Kongą – „Universal“ atsisakė finansuoti juostą apie garsųjį monstrą ir ją dabar pasisiūlė kurti „Warner Bros.“ Natūralu, kad sutartį su „Universal“ turinti kompanija „Legendary Pictures“ dabar atsidūrė tarp dviejų kino milžinų.

Į šį konfliktą įsivelia ir 2013 metais Guillermo del Toro sukurtas mokslinės fantastikos projektas. „Ugnies žiedą“ finansavo „Legendary Pictures“, o jo platinimu užsiėmė „Warner Bros.“ Filmo tęsinį turėjo finansuoti „Universal“, tačiau dabartiniai konfliktai pakenkė projekto ateičiai. Todėl dabar „Ugnies žiedas 2“, turėjęs pasirodyti 2017 metų rugpjūčio 4 dieną ir kurio filmavimas turėjo prasidėti jau šį rudenį, dabar yra sustabdytas neribotam laikui. Nepadeda ir tai, kad G. del Toro jau paruošė naujojo filmo scenarijų.

„Ugnies žiedas“, pasakojęs apie žmonių pastangas kurti įspūdingo dydžio robotus kovojant prieš iš vandenyno iškylančius monstrus, nesusilaukė didelio finansinio pasisekimo, kas veikiausiai taps viena iš priežasčių, dėl ko tęsinio galime ir nesulaukti. Filmo biudžetas buvo net 190 milijonų dolerių, o uždarbis – 411 milijonų, kas vos padengė studijų išlaidas. Dar masyvesnis tęsinys keltų rimtas finansines problemas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles