Paskelbta naujo „DC“ filmo režisierė

Paskelbta naujo „DC“ filmo režisierė

„DC“ ir „Warner Bros.“ vis dar nesiruošia pasiduoti su savo komiksų filmais. Praeitų metų „Teisingumo lyga“ (angl. „Justice League“) tapo jų mažiausiai uždirbusiu filmu, nors tai buvo antras visų laikų brangiausias. Nepaisant to, studija susilaukė didelės sėkmės su savo filmu „Nuostabioji moteris“ (angl. „Wonder Woman“), kurį režisavo Patty Jenkins. Dabar „DC“ bando atkartoti „Nuostabiosios moters“ sėkmę –  jų dėmesio centre vėl atsidurs moterys, tačiau jos šiek tiek skirsis nuo amazonių princesės Dianos.

„Birds of Prey“ – tai „DC“ visatos moterys, kurios yra antagonistės arba anti-herojės. Šiai grupei yra priklausę daugelis personažų kaip: Harley Quinn, Huntress, Moteris – katė (Catwoman), Poison Ivy… Filmo režisierė buvo paskelbta šiandien. Cathy Yan yra sukūrusi tik vieną pilnametražį filmą ir publikai ji nėra žinoma, tačiau tai yra svarbus įvykis. Jeigu filmas turėtų panašų biudžetą į kitus „DC“ filmus, Yan taptų pirmoji azijiečių kilmės amerikiete režisiere, kuriai būtų patikėtas tokio dydžio projektas. Margot Robbie ir Jared’as Leto sugrįš su savo vaidmenimis iš „Savižudžių būrio“ (angl. „Suicide Squad“). Filmo scenariste taps būsimo transformerių šalutinio filmo „Kamanė“ (angl. „Bumblebee: The Movie“) scenarijaus autorė Christina Hodson.

Nors filmas dar yra tik pradinėje kūrimo stadijoje, studija jau ieško aktorių Black Canary, Batgirl ir Poison Ivy personažams. Tai yra antrasis „DC“ kuriamas filmas apie moterų grupę. Kitas filmas  – „Gotham City Sirens“  – buvo paskelbtas 2017 metais, tačiau iki dabar nesulaukėme jokių žinių apie jo kūrimo eigą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles