Gali būti, kad serialo „Drąsiaširdis“ kūrėjai jau rado aktorių Bulsėjaus vaidmeniui

Gali būti, kad serialo „Drąsiaširdis“ kūrėjai jau rado aktorių Bulsėjaus vaidmeniui

Patikimi šaltiniai praneša, kad britų aktorius Jasonas Stathamas siekia Bulsėjaus (angl. Bullseye) vaidmens kino studijos „Marvel“ kuriamo televizijos serialo „Drąsiaširdis“ (angl. „Daredevil“) antrajame sezone. Jasonas Stathamas kino žiūrovams yra puikiai pažįstamas iš „Transporterio“ (angl. „The Transporter“) filmų serijos, šiemet jį buvo galima išvysti septintojoje „Greitų ir įsiutusių“ dalyje („Furious 7“), o šią vasarą – veiksmo komedijoje „Ji – šnipė“ (angl. „Spy“). „Marvel“ šios informacijos nekomentuoja.

Tai nebūtų pirmasis J. Stathamo bandymas patekti į „Drąsiaširdžio“ komandą. Pats aktorius yra minėjęs, jog tarėsi dėl pasirodymo tuomet dar su kino studija „20th Century Fox“ – prieš pat teisų į šį personažą perleidimą kino studijai „Marvel“. J. Stathamas šią savaitę buvo pastebėtas su „Marvel“ atstovais per filmo „Ji – šnipė“ pristatymo žiniasklaidai pertrauką.

Kartu su Bulsėjumi antrajame daug žadančiame serialo sezone turėtų pasirodyti visas būrys blogiukų, įskaitant Poną Baimę, Misteriją (vieną didžiausių Žmogaus – Voro priešų) ir Drąsiaširdžio mylimąją Elektrą.

Taip pat pranešama, kad antrasis „Drąsiaširdžio“ sezonas bus pradėtas filmuoti visai netrukus – birželio pabaigoje arba liepos pradžioje, o ne rudenį, kaip buvo skelbiama anksčiau.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles