Antrajame „Misijos neįmanomos: slaptosios tautos“ anonse – daugiau veiksmo ir primiršti herojai

Kino studija „Paramount“ tikrai nesnaudžia ir visu pajėgumu ruošiasi paleisti savo vieną didžiausių šių metų hitą „Misija neįmanoma: slaptoji tauta“ (angl. „Mission Impossible: Rogue Nation“). Dėl metų pabaigoje pasirodančių „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) kiek paankstinusi premjerą studiją paleido jau antrąjį anonsą, kuriame tikrai netrūksta veiksmo, tačiau sumažėjo humoro.

Pirmajame filmo anonse netrūko komiškų situacijų ir gero humoro, tačiau šiame anonse to jau nebematome. Kitaip tariant, antrasis filmo pristatymas suteikia geresnį žvilgsnį į veiksmą ir pačią istoriją, atskleidžia kiek daugiau detalių, tačiau vis dar puikiai išlaiko paslaptį. Paslaptį, kas bus tas didysis juostos blogis, nes tai, ką matome šiame anonse, yra gana juokinga ir nerimta. Lygiai taip pat iškyla ir dar vienas klausimas – jei „Šmėklos protokole“ MFI uždarė Prezidentas, kodėl šis įgaliojimas dabar suteikiamas kažkokiai tarybai? Ir kodėl antrą kartą žaidžiama ta pačia korta? Reik tikėtis, kad filme bus pateikti atsakymai į šiuos klausimus.

Kaip galima suprast iš anonso, uždaroma MFI kovos su nauja organizacija, slaptąja tauta „Sindikatu“, kurie yra MFI blogasis atitikmuo.

Pagrindinis vaidmenis filme atliks Tomas Cruise‘as, Simonas Peggas, Alecas Baldwinas, Jeremy‘is Renneris, Rebecca Ferguson ir kt.

Filmas „Misija neįmanoma: slaptoji tauta“ Lietuvos kino teatrus pasieks liepos 31 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles