Išleistas naujas filmo „Spragtukas ir keturios karalystės“ anonsas

Kai vasara pamažu traukiasi, kai kurie žmonės jau imasi planuotis savo žiemos atostogas. O tai dažnai reiškia ir Kalėdinius filmus. Ta proga, jau šių metų lapkritį pasirodys viena ypač mėgstama Kalėdinė istorija „Spragtukas ir keturios karalystės“ (angl. „The Nutcracker and the Four Realms“). Iki filmo premjeros likus kiek mažiau nei keturiems mėnesiams, išleistas naujasis filmo anonsas atskleidžia nemažai veiksmo ir įtampos turinčio siužeto.

Jau nuo pat pradžių labai lengva pastebėti, koks vizualiai įspūdingas šis filmas. Daug dėmesio skirta detalėms, esančioms ant kostiumų ir viskas kartu atrodo neįtikėtinai, o ir vykstantis veiksmas kaip reikiant įtraukia. Dar daugiau – filmas „Spragtukas ir keturios karalystės“ visai nesistengia nusimesti tamsios atmosferos, kadangi vien anonse matyti daugybė dvikovų su kardais ir mūšių scenų. „Spragtukas“ tapo klasikine žiemos atostogų istorija, kurią metai iš metų prisimena kiekviena šeima, o filmas „Spragtukas ir keturios karalystės“ yra ypač artimas originaliai istorijai, kadangi ji tamsi, žiauri ir kupina veiksmo, ko, akivaizdu, tikrai netrūks naujame filme. Iš tikrųjų, net gi vienas mūšis, kuris vaizduojamas cirke, atrodo beveik kaip Timo Burtono braižo, savo tonu ir stiliumi, kas tik įrodo, kaip drąsiai su šia istorija žengia „Disney“ studija.

Filmas „Spragtukas ir keturios realybės“ jau nukeliavo ganėtinai įdomų ir netrumpą kelią iki didžiųjų ekranų, dėl kūrybos ir gamybos niuansų. Iš pradžių režisuotas tik režisieriaus Lasse Hallstömo, kuris režisavo ir filmą „Sidro namų taisyklės“ (angl. „The Cider House Rules’“), filmas turėjo keletą esminių perfilmavimų 2018 m. pirmojoje pusėje, kuriais užsiėmė filmo „Kapitonas Amerika: pirmasis keršytojas“ (angl. „Captain America: The First Avenger“) režisierius Joe Johnstonas. Abiems filmų kūrėjams sudėjus savo kūrybinius štampus šiame projekte, „Disney“ studija nusprendė leisti jiems pasidalinti režisavimo kreditais galutinėje istorijoje.

Pagal E.T.A. Hoffmano pasaką kuriamas filmas pasakoja istoriją apie mergaitę vardu Klara, kuri persikelia į keistą paralelinį pasaulį, kur Saldumynų, Gėlių bei Snaigių pasauliai apimami chaoso. Kai tik Klara ten atsiduria, ji susitinka su kareiviu Filipu ir jie kartu leidžiasi į nuotykių kupiną kelionę Ketvirtosios Realybės link, kur susitiks su piktąja Motina Džindžer, kad atkurtų pasaulių tvarką. Filme pagrindinį, Klaros, vaidmenį atlieka filmo „Tarp žvaigždžių“ (angl. „Interstellar“) aktorė Mackenzie Foy, o drauge su ja vaidins ir Morganas Freemanas, Hellen Mirren, Jaydenas Fowora-Knight ir kiti. Kultinė istorija „Spragtukas ir keturios karalystės“ kino teatrus pasieks jau šių metų lapkričio 2 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles