Jennifer Lopez vaidins filme apie striptizo šokėjas

Jennifer Lopez vaidins filme apie striptizo šokėjas

Dabartinė filmų apie striptizą istorija iš tikro visai nebloga, atsižvelgiant į tai, kad „Magiškojo Maiko“ (angl. „Magic Mike“) filmai buvo tikrai malonūs akiai ir, galima sakyti, padorūs. Tačiau, kai kalba eina apie striptizo šokėjų moterų filmus, viskas atrodo labiau pataiko pro šalį, o ne į dešimtuką. Dauguma filmų apie moterų striptizą dažnai tėra tik kiek daugiau nei vaizduojamų nuogybių ir vulgarumo pateisinimas. Visgi, naujasis filmas, kuriame vadins dainininkė ir aktorė Jennifer Lopez, gali būti kažkas visiškai kitokio.

Aktorė pasirašė sutartį ir sutiko vaidinti naujame filme, pavadinimu „Hustlers“. Filme pasakojama apie striptizo šokėjas, kurios pasinaudoja savo Volstryto klientais dėl naudos. Pasak naujienų portalo „Deadline“, J. Lopez vaidins striptizo šokėjų grupės lyderę. Filmas „Hustlers“ paremtas tikra istorija, kuri nuskambėjo „New York Magazine“ laikraščiuose, kurių antraštėse šmėžavo pavadinimas „The Hustlers at Scoreswhich“. Istorija pasakoja apie tikras striptizo šokėjas, kurios darėsi verslą apiplėšdamos savo klientus. Būnant striptizo šokėja ir prieš ekonominę krizę turėti klientūrą iš Volstryto buvo tikrai patogu, tačiau sugriuvus ekonomikai, dingo ir patogus gyvenimas. Grupelė moterų, kurios savo veiklą pradėjo nuo klientų palydėjimo į klubus, galiausiai baigė striptizo klubo paslaugomis ir dar daugiau, tiesiogiai klientams. Tačiau, kuo toliau, tuo didesnio užmokesčio merginos ėmė prašyti iš Volstryto klientų, o situacijos klientai niekam neskundė, nes arba jie nenorėjo, kad pasklistų tokia ne visai legalių paslaugų informacija, arba dėl to, kad jie iš tikrųjų neatsimindavo vakaro įvykių. Akivaizdu, kad narkotikai šioje istorijoje taip pat atliko didelį vaidmenį.

Lorene Scafaria, filmo „Kartu iki pasaulio pabaigos“ (angl. „Seeking a Friend for the End of the World) scenarijaus autorė ir režisierė, taps ir filmo, „Hustlers“ režisiere. Taip pat L. Scafaria parašė ir scenarijų, kurį adaptavo iš žiniasklaidoje buvusios medžiagos. Bent jau kol kas, filmas „Hustlers“ skamba visai intriguojančiai ir, ko gero, dailių merginų, dėvinčių mažai drabužių ar iš viso be jų, čia netrūks, tačiau čia kur kas daugiau dėmesio tenka tikrais įvykiais paremtai istorijai. Žinoma, galbūt ir spėlioti apie tai, ko galime tikėtis, dar per anksti, tačiau su tokia istorija, filmas „Hustlers“ gali tapti tikrai stipria ir dramatiška istorija, juodąja komedija ar kažkuo tarp šių žanrų. Tikėtina, kad merginos, apie kurias ir bus šis filmas, bus vaizduojamos kaip herojės, nors tai tikrai nereiškia, kad į jas bus žiūrima kaip į gerus žmones.

J. Lopez yra pirmoji aktorė, kuri sutiko filmuotis naujame projekte. Jeigu filmas „Hustlers“ surinks stiprią aktorių komandą, tai gali tapti vienu laukiamiausių filmų su tikra ir intriguojančia istorija.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles