Q. Tarantino paslaptingai užsimena apie naujausią savo filmą

Q. Tarantino paslaptingai užsimena apie naujausią savo filmą

Sausio mėnesį startavusi ir pasaulinės sėkmės susilaukusi naujausia Quentino Tarantino juosta „Grėsmingasis aštuonetas“ (angl. „The Hateful Eight“) leido režisieriui ir vėl ramiau atsikvėpti. Praėjusią savaitę Q. Tarantino jau spėjo nudžiuginti savo gerbėjus garsia žinia, jog taip pat ketina naujausią filmą pritaikyti ir teatro scenai, kas gali reikšti ir premjerą Brodvėjaus publikai.

Nurimus filmo starto aistroms ir daugeliui gerbėjų svarstant, ties kokiu naujausiu kino filmu apsistos režisierius, tvyro ganėtinai tamsus debesis. Ir visgi, pasak gandų jau devintasis režisieriaus kūrinys gali žiūrovą nukelti į gūdžius 1930-uosius Australijoje. Bendraudamas su „So, Is It Any Good?“ žurnalistais Q. Tarantino užsiminė, kad kiekvienąsyk, kai šis apsilanko Australijoje, jį aplanko viena ir ta pati mintis apie istoriją, itin panašią į Boni ir Klaido gyvenimą.

Pasauliniai režisieriaus gerbėjai šią idėją palaikė tikrai įdomia, bei dauguma jų teigia, kad būtų išties įdomu pamatyti Q. Tarantino kitos šalies istorijos interpretaciją. Kaikurie spėja, kad tyli ir užslėpta mintis šios istorijos jau buvo paminėta „Negarbinguose šunsnukiuose“ (angl. „Inglourious Basterds“), o pats režisierius visą tos istorijos pasakojimą adaptavo būtent Amerikos žiūrovams. Ir išties, Amerikos piliečiai neitin domisi tų laikų kultūrine Australijos istorija, todėl galima tikėtis sėkmės ne tik dėl pačio pasakojimo, bet ir dėl peizažų grožio.

Žinoma, tai tik gandai ir ar jie pasitvirtins dar teks palaukti. Q. Tarantino visąlaik yra iš tų režisierių, kurie nustebina savo idėjomis net didžiausius skeptikus, tačiau pamatyti jo filmą Australijos tematika būtų įdomu kiekvienam jo gerbėjui.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles