Naujausias antros „Kaimynų“ dalies anonsas liūdėti neprivers

Prieš porą metų kino teatruose pasirodžiusi Zacko Efrono ir Setho Rogeno bendra juosta „Kaimynai“ (angl. „Neighbors“) sulaukė neįtikėtinos pasaulinės sėkmės. Pirmoje juostos dalyje herojai buvo skirtingose barikadų pusėse, tačiau panašu, kad antroje dalyje abiems priešams teks suvienyti jėgas bendroje kovoje „Kaimynai 2“ (angl. „Neighbors 2: Sorority Rising“).

Jeigu pirmoje dalyje tarpusavyje pešėsi vyrai, panašu, jog antroje dalyje koją jiems pakiš jau merginos. Vakar studija „Universal Pictures“ pristatė pirmąjį juostos anonsą, kuriame pagrindiniuose vaidmenyse ir vėl galime išvysti ramybės nerandančią šeimą Macą ir Kelly (akt. Seth Rogen ir Rose Byrne). Šįkart į taikų gyvenamąjį rajoną atsikrausto seserija, o Tedžio ir Pete’o (akt. Zac Efron ir Dave Franco) padedami, šie naujokams užkuria ne ką mažesnę pirtį, negu pirmoje dalyje.

Iš anonso taip pat galime pastebėti, kad pora jau laukiasi antrojo vaikelio ir dėl to stengiasi parduoti savo namą. Jų planus sujaukia ta pati seserija, kuri atsikrausčiusi praneša, norinti sulaužyti visas mokyklų taisykles ir gyventi tik vakarėlių gyvenimą. Bijodami, kad tai turės didžiulę įtaką namo pardavimams, pora ir vėl nusprendžia kaimynais atsikratyti.

Pagrindinius vaidmenis filme suvaidins S. Rogenas, Z. Efronas ir R. Byrne. Tuo tarpu iš negailestingosios seserijos lyderės vaidmenyje bus Chloe Grace Moretz. Juostoje taip pat išvysime ir visam pasauliui žinomą dainininkę Selena Gomez. Filmas pasaulyje turėtų startuoti šių metų gegužės 20-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles