Aiškėja daugiau detalių apie filmo „Žmogus voras: grįžimas namo“ tęsinį

Aiškėja daugiau detalių apie filmo „Žmogus voras: grįžimas namo“ tęsinį

Filmo „Žmogus-voras: grįžimas namo“ (angl. „Spiderman: Homecoming“) tęsinio kūrybinis procesas įgavo pagreitį – aiškėja vis daugiau detalių apie voratinkliais besišaudantį superherojų. Kaip ir pirmoje dalyje, taip ir šioje turėtume išvysti stulbinančiais efektais paženklintą žūtbūtinę kovą tarp gėrio ir blogio.

O šį kartą blogiukas žada būti išties įspūdingas – dėl vaidmens derasi kino gurmanų numylėtinis – Jake‘as Gyllenhaalas. Kaip praneša portalas „Variety“, įvykus susitarimui, aktoriui atitektų piktadario Mysterio vaidmuo. Šis superherojaus priešas pirmą kartą komiksų knygelėse pasirodė 1964 metais ir tapo nemenku galvos skauduliu Žmogui-vorui, kuriam teko iš peties paplušėti norint jį įveikti. Mysterio triukus bei iliuzijas naudoja siaubingiems nusikaltimams, o pasitelkęs robotikos mokslą ir nekuklias chemijos žinias žada užkurti pragarišką pirtį kino teartų ekranuose.

„Marvel Sudios“ prezidentas Kevin‘as Feige‘as užsiminė, kad kitose „Žmogaus-voro“ dalyse turėtume pamatyti kaip Piteriui Parkeriui sekėsi po mokyklos baigimo. Neseniai praūžusi rekordinė „Keršytojų: begalybės karas“ (angl. „Avengers: Infinity War“) premjera paliko labai daug neatsakytų klausimų visiems Žmogaus-voro gerbėjams, todėl nenuostabu, kad naujoje dalyje tikimasi išvysti užuominų apie tolimesnį jo likimą.

Filmo pavadinimas ir detalesnė informacija dar neatskledžiami, tačiau premjera numatoma 2019 metų liepą – praėjus dviem mėnesiams po paskutinės „Keršytojų“ dalies. Bus įdomu pamatyti kaip (ir ar) persipins šių filmų pasakojamos istorijos, o juostos režisierius Jon‘as Watts‘as sėkmingai kursto gerbėjų aistras sakydamas, kad tai bus vienas įsimintiniausių nuotykių Žmogaus-voro gyvenime

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles