Filmo „Iksmenai: Tamsusis Feniksas“ versija liks ištikima komiksams

Filmo „Iksmenai: Tamsusis Feniksas“ versija liks ištikima komiksams

Kino prodiuseris Simon‘as Kinberg‘as atskleidė naujų detalių apie savo, kaip režisieriaus, debiutinį filmą „Iksmenai: Tamsusis Feniksas“ (angl. „X-Men: Dark Phoenix“). Buvo numatyta, kad oficialiai šį filmą kino teatruose išvysime jau šių metų lapkritį, tačiau filmo premjera buvo atidėta iki 2019 m. vasario 14 d. Ir kol dar liko nemažai laukti iki premjeros, režisierius S. Kinberg‘as patikino žiūrovus, kad ši istorijos versija kur kas labiau atitiks komiksų siužetą nei 2006 m. filmas „Iksmenai: Žūtbūtinis mūšis“ (angl. „X-Men: The Last Stand“).

„Aš bandau sugalvoti, ką naujo galiu jums papasakoti apie filmą, bet bijau gauti dūrį į kaklą, už atskleistas detales. Aš režisavau šį filmą ir jis kur kas labiau atitinka originalią „X-Men 3“ komiksų dalį, kur papasakota „Tamsiojo Fenikso“ istorija. Tai filmas, kuriame bus daugybė nežemiškų gebėjimų turinčių herojų, kurie skirsis nuo jau matytų ankstesnėse Iksmenų dalyse ir tai bus didelė „Tamsiojo Fenikso“ istorijos iš komiksų dalis“, – pasakojo filmo režisierius S. Kinberg‘as.

Pirmieji du Iksmenų filmai buvo režisuoti Bryan‘o Singer‘io, o antroji šios istorijos dalis baigėsi su kabliuku, duodančiu pradžią „Tamsiojo Fenikso“ sagai. Deja B. Singer‘is nesugrįžo režisuoti kitos šio filmo dalies ir tolimesnę trilogijos režisūrą perėmė Brett‘as Ratner‘is. Tačiau kad ir kaip buvo stengtasi anksčiau, senosios dalys buvo nušluotos su 2014 m. filmu „Iksmenai: Praėjusios ateities dienos“ (angl. „X-Men: Days of Future Past“), kuris leido studijai imtis visiškai naujos filmavimo komandos ir naujų metodų. Kai režisierius buvo paklaustas apie sklindančius gandus, esą, naujoji filmo dalis bus kur kas niūresnė nei ankstesnės Iksmenų dalys, S. Kinberg‘as teigė, kad tonas šiam filmui bus ne tiek niūresnis, kiek labiau įtemptas: „Tai kur kas tikroviškesnė dalis, manau, kad ji labiau pagrįsta ar atpažįstama, taip pat numatoma mažiau dramos nei buvo ankstesnėse dalyse,“ – pasakojo režisierius.

„Iksmenai: Tamsusis Feniksas“ žymi pirmąjį S. Kinberg‘o, kaip režisieriaus, debiutą, po to, kai jis daugiau nei dešimtmetį praleido prisidėdamas ir prižiūrėdamas Iksmenų istorijos kūrimą. S. Kinberg‘as parašė ir prodiusavo filmus „Iksmenai: Žūtbūtinis mūšis“, „Praėjusios ateities dienos“ ir „Apokalipsė“. Kol kas dar nėra paskelbta, kada galėsime pamatyti pirmuosius naujosios Iksmenų dalies epizodus, tačiau galime tikėtis, kad tai nutiks jau šią vasarą vyksiančioje San Diego „Comic-Con“ mugėje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles