„Džonas Vikas 3“: ar naujoji Halle Berry veikėja atneš bent kiek šviesos?

„Džonas Vikas 3“: ar naujoji Halle Berry veikėja atneš bent kiek šviesos?

Halle Berry ką tik tapo filmo „Džonas Vikas 3“ (angl. „John Wick: Chapter 3“) komandos nare.

Trečioji filmo dalis su Keanu Reeves’u priešaky jau filmuojama. Panašiai kaip ir antrosios juostos, kurios veiksmas prasideda vos kelios dienos po pirmojo filmo įvykių, trečiojo filmo siužetas prasidės iškarto po antrojo. Anot „Screenrant.com“, šis tarpas – vos kelios valandos. Kūrėjai atskleidžia, jog Džoną išvysime bėgantį ir besislapstantį. Kiekvienas Niujorko galvažudys norės už Džoną paskirtos premijos, o mes puikiai žinome, tai – žmogus, neturintis daug draugų. Po žmonos mirties jį, deja, persekioja tik praeities šešėliai. Tikimasi, jog būtent Halle Berry personažas ir bus viena iš nedaugelio Džono Viko, kitaip „Baubo“ (angl. Boogeyman), sąjungininkių. Taip pat žinomas ir naujosios herojės vardas – Sofija.

Halle Berry pelnė „Oskarą“ už savo vaidmenį filme „Mostrų puota“ (angl. „Monster Ball), ji buvo ir lig šiol yra pirmoji ir vienintelė afrikiečių kilmės amerikietė, laimėjusi „Oskarą“ už pagrindinį vaidmenį. Aktorė taip pat puikiai žinoma dėl savo vaidmenų filmuose „Debesų žemėlapis“  (angl. „Cloud Atlas“),  bei „Suvilioti nepažįstamąjį“ (angl. „Perfect Stranger“).

Jau prieš mėnesį buvo žinoma, jog H. Berry tariasi su kūrėjais dėl šio vaidmens, tačiau dabar tai oficialu – aktorė ką tik naujieną paskelbė savo „Instagram“ paskyroje.

Režisierius Chad’as Stahelski’s sakė, jog „naujasis filmas ir toliau plėtos Džono Viko pasaulį ir pasakos kaip jis veikia, bet kartu bus ir graži Džono Viko asmeninės kelionės pabaiga“. Galbūt Džonui nepavyks išgyventi viso filmo, o gal naujasis  Halle Berry personažas Džonui suteiks naują viltį ir padės pasiekti neįmanomą tikslą – rasti ramybę.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles