Finalinis „Keršytojai. Begalybės karas“ anonsas žadą žūtbūtinį mūšį

Dešimt metų. Tiek laiko trunka visą Marvel kino visata (MCU). Ir būtent po balandžio 27 dieną ji pasibaigs. Po jos prasidės jau kita visata, o dalis veikėjų šiame filme turėtų mirti. Ir net baisu pagalvoti, kas čia gali darytis ir kiek visko neteksim.

Priešingai nei pirmasis anonsas ar vėliau sekę po jo, čia humorui praktiškai nebelieka vietos. Ir įsivyrauja tamsa, skausmas ir daug kvapą gniaužiančių kovų, o viso to priekyje stovi Tanosas – pusę žmonijos išskersti norintis titanas. Tiesa, taip ir neaišku, kodėl vis akcentuojama, kad pusę. Bet kuriuo atveju, šie didieji priešai atrodo labai įspūdingai. Gali būti, kad Marvel pagaliau padarė tikrą blogietį.

Tiesą sakant, šis anonsas yra tai, kas parduoda filmą. Tai veiksmas, beprotiškai daug efektų, įspūdinga muzika ir visi visatos veikėjai. Pradedant naujausia Juodąja Pantera, Toru, Geležinių žmogum, Galaktikos sergėtojais, Skruzdėliuku, baigiant Kapitonu Amerika, Juodąja našle, Žmogum Voru ir Daktaru Streindžu. Ir, aišku, dar visu šimtu paskui juos bėgančių veikėjų. Ir dar nežinia, ką dar Marvel yra paslėpusi savo rankovėje. Nepamirškim, kad „Disney“ dar visai neseniai įsigijo 20th Century Fox, kuriem priklauso Iksmenai. Tuo pačiu ir Ernis, kruis komiksuose kovoje su Tanosu turėjo ypatingai didelę reikšmę.

Bet mažiau kalbų, daugiau žiūrėjimo. Filme vaidmenis atliks VISI aktoriai. Iš tiesų, aktorių kolektyvas pritrenkiamai didelis. Tai Robertas Downey‘is Jaunesnysis, Chrisas Evansas, Chrisas Hemsworthas, Chrisas Prattas, Markas Ruffalo, Scarlet Johansson ir dar daug daug kitų aktorių. Taip pat, pirmą sykį turėtume išvysti ir Brie Larson, Kapitonės Marvel vaidmenyje.

Filmas Lietuvos kino teatruose pasirodys balandžio 27 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles