Angelina Jolie žada baigti aktorės karjerą ir susitelkti į režisūrą

Angelina Jolie žada baigti aktorės karjerą ir susitelkti į režisūrą

Holivudo gražuolė, aktorė Angelina Jolie, jau kelis metus kalba, kad nori užbaigti aktorės karjerą ir visą savo dėmesį skirti režisūrai. Apie tai aktorė papasakojo leidiniui „Du Jour“, aptardama savo pačios režisuotą antrąją juostą „Nepalaužiamas“ (angl. „Unbroken“), kuriai jau dabar pranašaujamos nominacijos Oskarams.

„Niekada nesijaučiau patogiai dirbdama prieš kameras filmavimo aikštelėje. Taip pat niekada negalvojau, kad galėčiau tapti režisiere, bet dabar tikiuosi, kad man pavyks, nes už kameros objektyvo jaučiuosi laimingesnė“, – sakė aktorė. Korespondento užduotas klausimas apie tai, ar A. Jolie pasiryžusi užbaigti savo kaip aktorės karjerą, gavo konkretų atsakymą – „Žinoma“. Deja, aktorė nepasakė, kada tiksliai ji ketina pasitraukti iš didžiųjų ekranų.

Žinoma, tai tikrai neįvyks dar kelerius metus, nes šiuo metu aktorė filmuojasi su savo vyru Bradu Pittu dramoje „Prie jūros“ (angl. „By the Sea“), kurią ji pati ir režisuoja. Dar aktorė gali grįžti prie savo 2010 metais atlikto personažo filme „Druska“ (angl. „Salt“). Anksčiau A. Jolie teigė, jog aktorės karjerą nori užbaigti su filmu apie Egipto faraonę Kleopatrą, kurią kažkada ruošėsi filmuoti Davidas Fincheris.

Po ketverių metų pertraukos nuo kino A. Jolie šiais metais pasirodė studijos „Disney“ pasakoje „Piktadarės istorija“ (angl. „Maleficent“), kuri netikėta tapo vienu pelningiausiu metų filmu ir uždirbo beveik 760 milijonus dolerių visame pasaulyje. Artimiausiu jos projektu bus karinė biografinė drama „Nepalaužiamas“ apie legendinį olimpinį čempioną Luisą Zamperinį, kurią ir režisavo aktorė. Filmas plačiuosius kino ekranus pasieks 2014 m. gruodžio mėnesį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles