Gražuoliuką Chrisą Pine‘ą iš pradžių baugino mintis komedijoje „Kaip atsikratyti boso 2“ vaidinti Christopho Waltzo sūnų

Tokiuose filmuose kaip „Žvaigždžių kelias“ ir „Legendos susivienija“ matytas aktorius Chrisas Pine‘as savo šmaikščiąją pusę atskleis naujojoje komedijoje „Kaip atsikratyti boso 2“ (angl. „Horrible Bosses 2“). Jam teko pašėlusio jaunuolio Rekso rolė. Šio tėtušiui investuotojui (akt. Christophas Waltzas) aplink pirštą apsukus naujai iškeptus verslininkus, įskaudinta trijulė sumano gudrų pagrobimo planą. Jų taikinyje atsidūria ne kas kitas, o būtent maištautojas Reksas.

Ch.Pine‘as tikino jautęsis patogiai prisidėjęs prie žinomų komikų Jasono Batemano, Charlie Day ir Jasono Sudeikio kompanijos. „Nors iki tol nebuvau dirbęs su patyrusiais stand-up meistrais, vyrukai man labai padėjo, juk darbas prie komedijos visuomet komandinis. Didžioji dalis chemijos užsimezga natūraliai, jos negali suvaidinti, tad nemažai improvizavome, o abu Jasonai ir Charlie pagelbėjo naudingais patarimais“, – apie kolegas sakė 34-erių Holivudo aktorius.

Bene įsimintiniausias Ch.Pine’ui buvo darbas drauge su jo herojaus tėvą įkūnijusiu talentinguoju aktoriumi Christophu Waltzu. „Buvo šiek tiek baugu, juk Christophas Waltzas – įspūdingą reputaciją turintis aktorius. Tačiau mano sumišimas tik padėjo vaidmeniui, juk pagrindinė mano herojaus Rekso trauma ta, kad tėvas su juo elgiasi kaip su mėšlo gabalu. Tik dėl to jis tampa maniakiškas ir linkęs į smurtą. Tiesiog pasakiau sau – „esu prastesnis aktorius už jį“, tada pats įsižeidžiau ir suveikė“, – juokėsi jis.

Labiausiai patiko scenos automobilyje

Pasak Ch.Pine‘o, smagiausios filmavimo akimirkos buvo dirbant keturiese ankštame automobilyje. „Pats automobilis toks juokingas ir mažas. Į jį sulindę trys dideli vyrukai, o aš dar išstumiu Charlie herojų iš jo mėgstamiausios vietos ir valgau „Doritos“ traškučius“, – su šypsena prisiminė jis. Taip pat Ch.Pine‘as intrigavo, kad žiūrovams turėtų patikti ir šmaikšti komedijos scena su kambarine.

Aktoriaus teigimu, „Kaip atsikratyti boso 2“ filmavimo aikštelėje jis nejuto jokios įtampos. „Turėjome gerokai daugiau laisvės nei įprastai gauna aktoriai, galėjome juokauti, rizikuoti. Lyginant su vaidmeniu „Žvaigždžių kelio“ filmuose, galėjau jaustis laisvai, buvo išties paprasta dirbti“, – pripažino jis. Ch.Pine‘as teigė, kad neatsisakytų komedijose pasirodyti ir ateityje.

Iki ašarų juoktis priversianti komedija „Kaip atsikratyti boso 2“ Lietuvą pasieks lapkričio 28 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles