M. Scorsese ir B. Del Toro kurs serialą apie actekų imperijos griūtį

M. Scorsese ir B. Del Toro kurs serialą apie actekų imperijos griūtį

Kabelinės televizijos milžinas HBO ir toliau skiria nemažą dėmesį su istorija susijusiems projektams. Kaip praneša tinklapis „Deadline“, dabar kanalo vadovai susidomėjo ankstyvąja Amerikos istorija. HBO pasiryžo kurti serialą apie actekų imperiją, jos pakilimą į aukštumas ir užkariautojų atvykimą. Prie serialo kūrimo turėtų prisidėti ir režisierius Martinas Scorsese bei aktorius Benicio Del Toro.

Serialo, kurio dabartinis pavadinimas yra „Kortesas“ (angl. „Cortes“), centre atsidurs trys veikėjai. Pagrindiniu jų taps ispanų konkistadoras Hernanas Kortesas, kuris sugriovė actekų imperiją. Jam šią užduotį padėjo atlikti actekė Malinčė, kuri pagal tikrą istoriją vėliau tapo ir Korteso sūnaus motina. Kartu bus rodoma ir actekų lyderio Montezumos istorija, su kuriuo Kortesas susidraugavo, bet vėliau jį išdavė.

Kaip pažymima oficialiame pranešime, Korteso istorija yra dviprasmiška. Viena vertus, jis užkariavo Meksiką ir taip praplėtė Ispanijos imperijos ribas. Tačiau tuo pačiu jis tapo ir masiniu žmogžudžiu, sunaikindamas vieną pažangiausių ir unikaliausių to meto civilizacijų.

Benicio Del Toro jau išreiškė norą suvaidinti pagrindinį Korteso vaidmenį. Režisierius Martinas Scorsese yra įvardijamas kaip serialo režisierius, tačiau mažai tikėtina, kad jis režisuos daugiau nei pirmąją serialo seriją. Kartu su B. Del Toro jie taps ir serialo prodiuseriais. Serialo scenarijų kurs 1988 metų filmo „Deganti Misisipė“ (angl. „Mississippi Burning“) scenaristas Chrisas Gerolmo.

Tai nebus pirmasis M. Scorsese režisūrinis darbas televizijoje. Jis jau režisavo pirmąją neseniai pasibaigusio serialo „Sausas įstatymas“ (angl. „Boardwalk Empire“) seriją ir kartu su šio serialo kūrėju Terence‘u Winteriu bei dainininku Micku Jaggeriu kuria dar vieną serialą. Šiame projekte turėtų būti pasakojama apie aštuntojo dešimtmečio muzikos industriją, perpildytą narkotikų ir nusikaltimų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles