Po išankstinio fanų seanso „Morbijus“ kalamas prie kryžiaus

Po išankstinio fanų seanso „Morbijus“ kalamas prie kryžiaus

Holivude yra įprasta, kad didžiuosius filmus pristatančios studijos likus porai savaičių iki premjeros surengia specialius fanų seansus, skirtus kino kritikams, blogeriams ir kitiems su kinu glaudžiai susijusiems asmenims, kurie dažnai nurodo pasirodysiančio filmo toną. Šįkart studija „Sony“ padarė tą patį ir vakar Londone surengė savo naujausio „Žmogaus-voro“ visatos filmo „Morbijus“ (angl. Morbius) peržiūrą, po kurios gerbėjai… Nerodė daug entuziazmo.

Nors kritikams iki šiol yra uždėtas vadinamasis embargas, kad jie negali skelbti filmo apžvalgų ir vertinimų iki kovo 31 dienos, po seanso išėjusių žmonių, blogerių ir net kai kurių kritikų atsiliepimai Twitter platformoje nebuvo itin dėkingi. Daugiausiai kritikos susilaukė jau tradicija superherojų filmuose tapusios „pabaigos titrų scenos“. Jų filme bus dvi ir, pasak seanso lankytojų, jos yra blogiausios visų laikų scenos.

Savo Twitter paskyrose nusivylimą lieję autoriai labai nesikuklino. Sab Astley rašo: „Na, „Morbijus“ yra toks blogas, kaip ir buvo galima tikėtis. 2005-ųjų lygio siužetas susijungia su keistais specialiaisiais efektais ir sukuria snūduriavimo fiestą. Bet nebijokit, blogiausią jie paliko pabaigai. Joje rasite pačias blogiausias pabaigos titrų scenas, kokias esate matę. „Sony“ prarado sugebėjimus“. Portalo „Escape Film Club“ paskyroje atsiliepimas nebuvo geresnis – „Morbijus įrodo, kad nesvarbu, kokio ryškumo veidus ir kokius blizgančius efektus benaudosi, „Sony“ ras būdą įspūdingai nesuprasti, kaip pasakoti istoriją“. Nicola Austin pridėjo: „Na, deja, bet „Morbijus“ nėra puikus dėl prastokų efektų ir 2000-ųjų lygio siužeto. Ir tikrai nėra toks smagus, kaip „Venomas“. Po tokio montažo ir pabaigos titrų scenų nesuprantu, kas bus su „Sony“ Žmogaus-voro visata. Nors atrodė, kad MAttui Smithui tikrai buvo smagu!“. Na, o dar labiau filmą išpeikė Cameron Howe. „Morbijus yra toks netikras ir nuobodus, kokio ir buvo galima tikėtis. Neabejotinai, filmas buvo išniekintas montavimo studijoje metu, nes jie akivaizdžiai net nesuvokė, ką norėjo su filmu padaryti. Ne tai, kad filmas išvis buvo geras. Pabaigos titrų viduryje esanti scena yra pasityčiojimas, bet pasilikite iki pabaigos, jei mėgstate pavartyti akis“.

Tiesa, vertėtų paminėti, kad buvo ir pozityvių atsiliepimų apie būsimą premjerą. Neil Vagg savo trumpame atsiliepime teigė: „Morbijus vaikšto labai plonyte linija tarp gotikinės vampyrų melodramos ir komiksų fantastikos. Jaredas Leto įkūnija Maiklą Morbijų su tokiu atsidavimu, kokio neparodytų joks kitas aktorius. Veiksmas pastovus, yra gražių vizualų.“

Studija „Sony“ pastaruoju metu kritikuojama dėl nesugebėjimo atsikrai nuo „Marvel“ vystyti savo Žmogaus-voro visatos projektų. „Venomas“ taip pat nebuvo labai palankiai  sutiktas, kaip ir jo tęsinys, tačiau Tomo Hardy‘io charizma ir gana šmaikštus turinys praslydo pro gerbėjų akis. Tuo tarpu „Morbijus“ laikomas kiek rimtesniu veikėju, tad čia humoro turbūt bus mažiau. Kol kas dar neaišku, kokie bus oficialūs „iMDb“ ir „Rotten Tomatoes“ vertinimai, bet galime numanyti, kad sulauksime neprinokusių pomidorų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles