Vienas žymiausių angelų įkūnys ikonišką „DC“ studijos blogiuką „Gotamo riteriuose“

Vienas žymiausių angelų įkūnys ikonišką „DC“ studijos blogiuką „Gotamo riteriuose“

 

Misha Collinsas, mums taip gerai pažįstamas kaip angelas Kastielis („Išrinktieji“), matuojasi naują, Betmeno visatos antagonisto Harvio Dento kostiumą. Deja, neišvysime šio personažo su jau TV klasika tapusiu rudu lietpalčiu, tačiau tiek „DC“ frančizės, tiek „Išrinktųjų“ gerbėjai neliks nusivylę. Bent jau to labai norėtųsi, nes kol kas studija uždegė žalią šviesą tik serialo pilotinei serijai, kurios filmavimas vyks jau šių metų balandžio mėnesį.

Istorija bus vystoma po Briuso Veino mirties ir suksis aplink jo maištingo, įvaikinto sūnaus gyvenimą, kurio tapatybė dar nėra atskleista žiūrovams, tačiau jau žinoma, kad jį vaidins aktorius Oscaras Morganas. Jis kartu su Gotamo miesto piktadarių vaikais, sukurs gan įdomų aljansą, bandydami įrodyti savo nekaltumą Tamsos Riterio nužudymo byloje. Taip ir gims nauja karta – Gotamo riteriai.

Veikėjai serialui adaptuoti remiantis būtent Bobo Kane’o ir Billo Fingerio „DC“ sukurtu komiksu, bet ne to paties pavadinimo kompiuteriniu žaidimu, kaip kad buvo spekuliuojama pradžioje.

Chadas Fiveashas ir Jamesas Stoterauxas (Betmenė ir Gotamas) parašė pirmąją seriją kartu su Natalie Abrams (Betmenė). Tačiau neapsigaukite, nors ir visi trys vardai prisidėję prie Betmenės, tai nėra gretutinis serialas. Belieka tik laukti ir tikėtis naujos, šviežios istorijos, su jau pamėgtais personažais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles