Ištrintoje „Betmeno“ scenoje pristatomas Džokeris

Prieš pradedant tolesnes kalbas, iškart įspėjame, kad toliau aptariami įvykiai yra susiję su galimomis „Betmeno“ (angl. The Batman) siužeto detalėmis, todėl jei dar nematėte filmo ir norite išlaikyti paslaptį, venkite šios naujienos. Na, o jei viskas tvarkoje, judame toliau. Tai buvo įspėjimas. Taigi, režisierius Mattas Reevesas paviešino iš kino teatrų versijos pašalintą sceną, kurioje galime susipažinti su jau kultiniu Betmeno blogiuku – Džokeriu.

Pačiame filme matėme tik Džokerio užuominą. Girdėjome balsą ir juoką iš šalia Mįsliaus esančios kameros Arkhamo kalėjime. Ši scena kaip ir buvo sukėlusi vilčių, tačiau plačiau veikėjas filme nebuvo vystytas ir jo veido neišvydome, tikėdami, kad jis pasirodys tęsinyje. Tačiau, pasirodo, scena su Betmenu ir Džokeriu visgi buvo nufilmuota, tik neįtraukta į finalinę versiją.

Panašiai, kaip ir filme matytoje scenoje su Mįsliumi, čia Roberto Pattisono vaidinamas Betmenas susitinka su Barry‘io Koeghano įkūnytu Džokeriu, Arkhamo kalėjime. Šiuos du veikėjus skiria stora stiklinė pertvara ir, akivaizdu, kad šie du veikėjai jau buvo susidūrę anksčiau, mat Betmenas kreipiasi į Džokerį pagalbos, bandydamas suprasti, kodėl Mįslius rašo Betmenui laiškus ir laiko jį potencialiu taikiniu.

Ir nors visa 5 minučių scena yra gana neaiški, niūriu kaip visas filmas, o pats veikėjas yra maksimaliai ne fokuse, galime pamatyti jo apdegusią ir randuotą galvą, neaiškiai augančius žalius plaukus ir net subjaurotą veidą bei kreivus dantis.

Ar Džokeris pasirodys filmo tęsinyje, nėra visiškai aišku, bet toks veikėjo pristatymas gali būti traktuojamas kaip užuomina į ateitį. Na, o platesnę diskusiją tarp Betmeno ir Džokerio, kuri yra visai kitokia, nei matėme ją „Tamsos Riteryje“ (angl. The Dark Knight), galite pažiūrėti jau ir patys.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles