Studija „CW“ pristato „Išrinktųjų“ priešistorės pagrindinius aktorius

Studija „CW“ pristato „Išrinktųjų“ priešistorės pagrindinius aktorius

Studija „CW“ startuos su dar vienu bandymu sukurti gretutinį serialą, remiantis „Išrinktųjų“ (angl. Supernatural) istorija. Nuoširdžiai tikimės, kad trečias kartas bus laimingas, nes pirmieji du bandymai su „Kraujo ryšiai“ (angl. Bloodlines) (2014) ir „Veivordų seserys“ (angl. Wayward Sisters) (2017) taip ir neišvydo ekranų šviesos.

Naujojo serialo „Vinčesteriai“ (angl. The Winchesters) komanda jau oficialiai paskelbė, kas įkūnys mums jau pažįstamus veikėjus, Merę ir Džoną Vinčesterius, tai Meg Donnelly ir Drake’as Rodgeris. Abu jaunieji aktoriai dar nespėjo palikti didelės žymės savo karjerose, tad nekantriai laukiame ką šie nauji veidai mums parodys. Visiems „Išrinktųjų“ gerbėjams naujasis serialas leis pasidžiaugti ir pamiltu Dynu Vinčesteriu, nes Jensenas Acklesas įgarsins istorijos naratyvą ir taip pat prisidės kaip prodiuseris.

Naujajame seriale bus vystoma jaunuolių Merės ir Džono meilės istorija, be abejo, neapleidžiant antgamtinių reiškinių ir pasaulio gelbėjimo nuo išnykimo ribos vingių. Taigi, išvysime tai, ką spėjome pamilti per daugybę metų – žmonių gelbėjimas, medžioklė ir šeimos verslas.

Kūrėjai taip pat patvirtino, kad „Vinčesteriuose“ taip pat grįš ir Samantha Smith bei Jeffrey’is Deanas Morganas, „Išrinktuosiuose“ įkūniję suaugusius Merę ir Džoną. Serialo veteranas Robbie’is Thompsonas toliau rašys ir prodiusuos kartu su Jensenu ir Danneel Acklesais. Deja, prie šio projekto neprisidės Ericas Kripke, davęs savo palaiminimą Vinčesterių šeimos priešistorės įgyvendinimui.

Kol kas tiksli data, kuomet serialas išvys dienos šviesą per „CW“ dar nėra aiški. Jei kliausimės gandais, kada galėsime pamatyti meilės, veiksmo ir įvairiausių būtybių medžioklės pradžią, tai bus paskelbta dar šių metų rudenį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles