„Greiti ir įsiutę 8“ turės naują blogiukę

„Greiti ir įsiutę 8“ turės naują blogiukę

Šiuo metu, kai moterys įkūnija superherojes, o legendinis filmas „Vaiduoklių medžiotojai“ (angl. „Ghostbusters“) perkuriamas į „Vaiduoklių medžiotojas“ vien tik su moteriškais pagrindiniais personažais, atėjo laikas, kai aštuntoji „Greitų ir įsiutusių“ (angl. „Fast and Furiuos“) serijos dalis turės pagrindinę moterišką antagonistę.

Scenarijus kol kas dar neparašytas, tačiau šaltinių teigimu, naujas „Grietų ir įsiutusių 8“ režisierius F. Gary Gray‘us ir scenaristas Chrisas Morganas ruošiasi į istoriją įtraukti nuožmią piktadarę moterį. Taip pat jie yra prasitarę, kad mintyse turi konkrečią aktorę – tai būtų Charlize Theron, kurios drąsus pasirodymas veiksmo ir nuotykių filme „Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“ (angl. „Mad Max: Fury Road“) be abejonės tapo labai sveikintinu elementu net keletą Oskaro nominacijų pelniusioje George‘o Millerio juostoje. Ir panašu, kad šiuo metu aktorė yra laisva bei atvira pasiūlymams.

F. G. Gray‘us ir C. Theron jau yra anksčiau dirbę kartu – filmuojant kriminalinį trilerį „Itališkas apiplėšimas“ (angl. „The Italian Job“, 2003 m.). Tačiau kino studija „Universal“ kol kas jokių gandų apie galimas naujų aktorių kandidatūras šioje sėkmingoje serijoje nekomentuoja, kaip ir to, ar panašus pasiūlymas C. Theron iš viso yra pateiktas. Šaltinių teigimu, kol kas aktorė dar nematė jokios scenarijaus dalies.

Taigi, nors kol kas dar sunku ką nors spręsti apie būsimą projektą, tačiau ryškioms aktorėms atstovaujantys agentai turėtų suklusti. Panašu, kad tai bus labai patrauklus vaidmuo, suteikiantis galimybę pasirodyti multimilijonines pajamas renkančioje filmų serijoje – tokios progos nenorėtų praleisti nei viena aktorė. Tačiau kad ir kam šis vaidmuo tektų, tai nebus vienintelis stiprus moteriškas personažas – tikimasi, kad į seriją grįš ir Michaelle Rodriguez.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles