Amerikietiškoje „Neliečiamųjų“ versijoje vaidins Bryanas Cranstonas ir Kevinas Hartas

Amerikietiškoje „Neliečiamųjų“ versijoje vaidins Bryanas Cranstonas ir Kevinas Hartas

„Variety“ praneša, kad kino studija „The Weinstein Company“ šiuo metu planuoja kurti prancūzų filmo „Neliečiamieji“ (pranc. „Intouchables“) amerikietišką versiją. Šaltinių teigimu studija nori, kad pagrindinius veikėjus įkūnytų aktoriai Bryanas Cranstonas ir Kevinas Hartas.

2011 metais sukurtame originale, kurį režisavo Olivieris Nakache ir Ericas Toledano, buvo pasakojama istorija apie turtuolį, po nelaimingo atsitikimo suluošinamą visam gyvenimui. Jis nusprendžia savo slaugytoju įdarbinti nepasiturintį vyrą, kilusį iš vargingo Paryžiaus rajono.

Filmas kaipmat tapo pasauliniu fenomenu. Jis tapo pelningiausiu ne anglų kalbos filmu ir, aplenkęs „Penktąjį elementą“ (angl. „The Fifth Element“), tapo pelningiausiu visų laikų prancūzų filmu. Galiausiai vos 10 mln. dolerių kainavusi juosta uždirbo apie 425 milijonus.

Filmą Amerikoje platinusi „The Weinstein Company“ greitai įsigijo perdirbinio teises ir pasamdė Paulą Feigą, geriausiai žinomą už filmą „Sunokusios pamergės“ (angl. „Bridesmaids“), adaptuoti prancūzų scenarijų.

Šiuo metu „The Weinstein Company“ skuba kuo greičiau pradėti filmavimą. „Variety“ teigimu, jis prasidės jau šią vasarą.

Tuo tarpu B. Cranstonas ir K. Hartas yra vieni garsiausių vardų Holivude šiuo metu. B. Cranstonas ką tik buvo nominuotas Oskarui už pasirodymą filme „Trumbo“ ir šiuo metu filmuojasi Jameso Franco režisuojamoje juostoje. K. Hartas geriausiai yra pažįstamas dėl savo komedijų – antroji „Ilgo pasivažinėjimo“ (angl. „Ride Along“) dalis pasirodė prieš porą mėnesių.

Jeigu viskas eisis pagal planą, „Neliečiamųjų“ perdirbinys kino teatrus pasieks kitais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles