Markas Ruffalo nepuoselėja vilčių dėl solinio Halko filmo

Markas Ruffalo nepuoselėja vilčių dėl solinio Halko filmo

„Keršytojai“ (angl. „The Avengers“) šiais metais buvo itin daug aptarinėjami. Geležinis žmogus savo sąskaitoje turi tris filmus, Toras – du, o Kapitonas Amerika į kinus jau trečiąjį kartą grįš kitų metų gegužę. Tačiau turime dar vieną herojų, kuris savo filmo kaip ir neturi. Jei neskaičiuosime ankstesnių neypatingų darbų. Tai – žaliasis Halkas, kurį vaidina Markas Ruffalo. Tačiau, kaip teigia aktorius, ši tendencija dar neplanuoja keistis.

Duodamas interviu „Yahoo! Movies“ aktorius atskleidė keletą detalių, kurios stoja naujojo filmo kelyje. M. Ruffalo manymu, „Marvel“ su didžiausiu džiaugsmu imtųsi kurti solinį filmą apie Halką, tačiau tam trukdo autorinių teisių savininkai. Nesusišnekėjimas vis dar vyksta tarp komiksus sukūrusios „Marvel“ ir filmų teises turinčios studijos „Universal Pictures“, 2003 metais pristačiusios „Halką“ su Ericu Bana ir 2008 metų filmą su Edwardu Nortonu.

„Man atrodo, kad jie bando spręsti šias problemas. Kaip žinoma, „Marvel“ ir „Universal“ ne itin gerai sutaria, todėl tai yra nemaža bėda. Bet tikrai žinau, kad daugelis žmonių išlaiko viltį šiuos nesutarimus išspręsti. Žinau, kad santykiai yra prasti, bet viskas galiausiai pasikeičia. Kol kas didelių prošvaisčių nėra“, – teigė M. Ruffalo.

Iki tol, kol paaiškės, ar visas bėdas pavyks išspręsti, M. Ruffalo vaidinamas Halkas pasirodys bent jau trečiojoje „Toro“ dalyje „Toras: Ragnarokas“ (angl. „Thor: Ragnarok“). Aktoriaus teigimu, scenarijus šiam filmui dar rašomas, bet filmavimas turėtų prasidėti kitų metų birželį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles