Naujas „Terminatoriaus“ filmas bus pradėtas filmuoti 2018, į jį sugriš ir A. Schwarzeneggeris

Naujas „Terminatoriaus“ filmas bus pradėtas filmuoti 2018, į jį sugriš ir A. Schwarzeneggeris

Jis sugrįš arba kitaip – „He’ll be back“. Taip angliškai skamba garsioji terminatoriaus frazė, kurią ištarė austrų kilmės aktorius Arnoldas Schwarzeneggeris ir panašu, kad ją galėsime išgirsti dar viename filme apie ateities pasaulį užvaldžiusius kibernetinius organizmus.

Praeitą mėnesį pasirodė naujienos, jog pirmųjų dviejų „Terminatoriaus“ (angl. „The Terminator“) dalių režisierius Jamesas Cameronas žada vėl užimti režisieriaus kėdę prie šio projekto ir sukurti naują „Terminatoriaus“ trilogiją. O naujausios žinios praneša, kad prie projekto jungsis A. Schwarzeneggeris ir pirmas filmas bus pradėtas filmuoti jau kitais – 2018 metais.

Liepos 30 dieną savo 70-ąjį gimtadienį atšventęs aktorius dar turi parako ir nėra nusiteikęs baigti aktoriaus karjerą. Remiantis internetinio portalo „The Playlist“ duomenimis per vieną iš savo intervių A. Schwarzeneggeris pasakojo apie savo tolimesnius projektus kino industrijoje tarp kurių buvo „Dvynių“ filmo tęsinys „Trinukai“, naujas „Konano“ filmas bei „Terminatorius“. „Kitų metų kovą aš filmuosiuosi „Terminatoriuje 6“ į kurį grįš Jamesas Cameronas ir Davidas Ellisonas“ – prasitarė buvęs daugiakartinis kultūrizmo čempionas.

Dėja, bet daugiau išpešti iš aktoriaus nepavyko ir lieka neaišku kodėl A. Schwarzeneggeris naująjį filmą pavadino „Terminatorius 6“. Ar naujoji dalis bus filmo „Terminatorius: Genisys“ tęsinys, ar ji plėtos savo naująją siužeto liniją – dar nėra atskleista. Belieka tik laukti tolimesnių šio projekto naujienų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles